Αγροτικό αυτοκινητο για επιβατικό

TimDeLAY
Last seen: Πριν από 1 ώρα 22 λεπτά
Re: Αγροτικό αυτοκινητο για επιβατικό

Άντε με το καλό! Το μόνο που μ' "εκνευρίζει" στο καινούριο Wildtrack είναι αυτό το χαζοknob που έχουν πάνω στο λεβιέ για χειροκίνητη αλλαγή ταχυτήτων. Χάθηκε να βάλουν paddles όπως στο Raptor; Εννοείται μιλάμε για λεπτομέρεια της λεπτομέρειας, ειδικά για τέτοιο όχημα (γι' αυτό και τα εισαγωγικά), αλλά σίγουρα θα προτιμούσα paddles.

up
20 users have voted.
IPL
Last seen: Πριν από Ποτέ

TimDeLAY":2lw1dnud wrote:
Άντε με το καλό! Το μόνο που μ' "εκνευρίζει" στο καινούριο Wildtrack είναι αυτό το χαζοknob που έχουν πάνω στο λεβιέ για χειροκίνητη αλλαγή ταχυτήτων. Χάθηκε να βάλουν paddles όπως στο Raptor; Εννοείται μιλάμε για λεπτομέρεια της λεπτομέρειας, ειδικά για τέτοιο όχημα (γι' αυτό και τα εισαγωγικά), αλλά σίγουρα θα προτιμούσα paddles.

Η αλήθεια είναι πως δεν έχω χρησιμοποιήσει paddles ποτέ αλλά έτσι κ αλλιώς δεν έχω σκοπο να οδηγάω εκτός automatic.

up
21 users have voted.
TimDeLAY
Last seen: Πριν από 1 ώρα 22 λεπτά

Καλά δεν είναι καν άξιο αναφοράς, έτσι για να πούμε κάτι :-)

up
19 users have voted.
Megane98hp
Last seen: Πριν από 2 ημέρες 21 ώρες

Όπως τα είπε ο Realzeus!!! Εγώ θα πρόσθετα ότι είναι καλά τα άλογα σε αυτά τα φορτηγάκια αλλά θέλει λίγο προσοχή, ειδικά στις στροφές!!! Γενικά το λέω και όχι μόνο για το συγκεκριμένο!!!
Καλοτάξιδο!!!

up
20 users have voted.
cosneo
Last seen: Πριν από 1 μήνας 1 εβδομάδα

Και μόνο σαν λέξη αυτά τα "διπλοτουρμπα" σαν να μην μου ακούγονται και πολύ αξιόπιστα.
Υπήρχε ιστορία από άλλον ... Γερμανό με τεράστια, πολύ μεγάλη επιτυχία στα διπλοτουρμπα του...

up
19 users have voted.
REALZEUS
Εικόνα REALZEUS
Last seen: Πριν από 9 ώρες 13 λεπτά

Εκείνο ήταν όμως εντελώς διαφορετικό σύστημα με ένα τούρμπο και έναν κομπρέσορα ο οποίος απενεργοποιούνταν με ηλεκτρομαγνητικό συμπλέκτη. Στην περίπτωση του Ranger είναι δύο κανονικά τούρμπο σε σειρά που γυρνάνε με τα καυσαέρια, χωρίς συμπλέκτες κλπ.

up
22 users have voted.
IPL
Last seen: Πριν από Ποτέ

Για να καταλάβετε η διαφορά 170-213 ιπποι είναι 700 ευρώ χωρίς τον φπα που τον κερδίζω.

up
18 users have voted.
hectoir
Last seen: Πριν από 1 εβδομάδα 2 ημέρες
Αγροτικό αυτοκινητο για επιβατικό

Τελκά φίλε IPL πήρες το νέο WILDTRAK? Πες μου εντυπώσεις γιατί είμαι κι εγώ υποψήφιος αγοραστής.

Αν έχει άποψη και κάποιος άλλος φίλος παρακαλώ να με διαφωτίσει.

up
20 users have voted.

Σχεδιασμός, Ανάπτυξη και Φιλοξενία logo