Νέο Suzuki Swift 2017

parikon
Last seen: Πριν από 3 ώρες 21 λεπτά
Απο τη στιγμή που σου απαντάω

Απο τη στιγμή που σου απαντάω σημαίνει ότι δεν είμαι τρολ και προφανώς και είμαι ο Κωνσταντίνος δε θελει και πολύ για να το μαντέψεις.

Εννοείται πως ήθελα να σου κάνω χεράκι αλλά με το μωρό που τσιρίζει καποια πράγματα τα ξεχνάς. 

Από την άλλη γράφουμε γιατί θέλουμε να βοηθήσουμε και όχι για να παίρνουμε ευχαριστώ.Το κανουμε γιατι μας αρεσει και οχι για τις επιβραβευσεις.Κανε το καλό και ρίξτο στο γιαλό.

Αναγνώστης πάντως δεν είμαι και ούτε μπήκα πήρα γνώμες απόψεις και αντίο μετά την αγορά του αμαξιού.Ειμαστε εδώ να βοηθάμε και να λέμε τη γνώμη μας.Καποιες φορές λέμε και τη χολή μας (βλέπε puma ST Ο άνθρωπος παρολίγον να μείνει στον τόπο περαστικά του).

up
7 users have voted.
parikon
Last seen: Πριν από 3 ώρες 21 λεπτά
Πολλά νεύρα μαζεμένα βρε

Πολλά νεύρα μαζεμένα βρε Γιάννη. Η κατάσταση μας έχει φτάσει στα όρια μας δε διαφωνώ, εδώ ο άλλος πήγε και σκότωσε τον υπάλληλο για ένα λογαριασμό τηλεφώνου και λέει ήταν θέμα τιμής.

Τα like πάντως δε τα κοιτάω σε κανένα post και νομίζω ειναι αχρείαστα.

Όταν ηρεμήσεις έλα και γράψε πάλι. Προφανώς και το αγαπάς το swift σου.

up
2 users have voted.
Lap
Εικόνα Lap
Last seen: Πριν από 26 λεπτά 2 δευτερόλεπτα
Εγω παιδιά το βλεπω το νημα

Εγω παιδιά το βλεπω το νημα ως ένα μέρος που πέρα από τα άλλα βάζουμε συγκεντρωμενα διάφορες δοκιμές στο ιντερνετ και στο youtube, που κάποιες μάλιστα χρειάζεται αρκετή ώρα για να τις ψάξει κανείς. Έτσι οποίος θέλει μπορεί να δει και να διαβάσει πολλες απόψεις του ειδικού τύπου και άλλων για να σχηματίσει μια σωστη άποψη περί τίνος πρόκειται. Έτσι λειτουργούν και τα ξένα forums έτσι κάνω και εγώ. Φυσικά το να ανταλλάσουμε λύσεις και εμπειρίες είναι κάτι το θεμιτό αλλά όπως είπα τρεις και ο κουκος έχουν αυτό το αυτοκινητο, οπότε αντιστοίχως λίγα θα είναι και αυτά τα θέματα προς συζήτηση. 

Τεσπα, έχασα το ενδιαφέρον μου είναι η αληθεια. Για εμενα καλό ποστ είναι το να αναλύσει κάνεις το αυτοκινητο σε στροφές και σε άλλα δυναμικά του χαρακτηριστικά καθώς και την κατανάλωση του σε καθημερινή χρήση, για άλλους οι ζαντες, για άλλους ο χωρος αποσκευών, για άλλους η απόδοση του air-condition, για άλλους το πως να αλλάζουμε λάμπες. Οκ, κανένα πρόβλημα εκ μέρους μου και κανενα θέμα. Αλλωστε θεωρώ πολύ καλό πράγμα τον πλουραλισμο. Με ευγένεια και σεβασμό φυσικά. Αλλα μάλλον η συζήτηση δεν τα έχει αυτά και ξέφυγε, οπότε και το thread με τη σειρά του χάλασε. 

up
1 user has voted.
_petros
Last seen: Πριν από 2 εβδομάδες 4 ημέρες
Απορια απο νεο οδηγο, περιεργο περιστατικο

Παιδια δεν βρηκα κατάλληλο νημα

Λοιπον σημερον ανοιγω καπο να βαλαω νερο 

Προσοχη, κάτω στο αμάξι πάνω από τα πλαστικά που ειναι προστατευτικα στον ''πάτωμα'' ανάμεσα σε μηχανικα μέρη , βρήκα δυο μεγάλα κομματι απο φρατζολα , ήταν σκληρά δαγκωμένα και ειχα κάτι ασπρο επανω ξερω εγω τεσπα τα πεταξα,

Υποψιάζομαι γατα, κουναβι και αλλα παρομοια, καποιο τα μετεφερε για να τα φαει κλπ κλπ

αυριο θα τσεκαρω καπο για τριχες, μου ειπαν να παρω σπρει για τετοια ζωα , επισης εκανα μια πατεντα με εναν φιλο, βαλαμε τριχες απο τον λυκοσκυλο του του σε ενα διχτακι με ψηλο ''ματι'' και τα εδεσα εκει κοντα σε μια βιδουλα κοντα στο πλαστικο πάτωμα, ωστε αν μυρισουν σκυλο να μην ξαναμπουν

Εχετε να προτεινεται κατι?

up
0 users have voted.
ad276
Last seen: Πριν από 21 ώρες 48 λεπτά
γυρε γυρε εισαι δω;;;;;

γυρε γυρε εισαι δω;;;;;

Φιλος εψαχνε σουπερμινι και τελικα πηρε Σουιφτ....

Και ξερεις; 

Οταν μου το ειπε του ειπα "Μπραβο εκανες την καλυτερη επιλογη"......

Υ.Γ. Δεν το πιστευω οτι το ειπα αυτο.....Δεν ξερω μου χει κατσει στραβα η Σουζουκι....!!!!!!!

:) :) :)

up
0 users have voted.
Lap
Εικόνα Lap
Να κάνεις μοριακό τεστ μην

Να κάνεις μοριακό τεστ μην έχεις κωρονοιο και πυρετό cheeky

Χαχαχα.

Τι εκδοση; 

Λοιπόν έχει γεμίσει ο τοπος με το swift fl. Πριν το fl ηταν σπάνια ενω τώρα αυτό το hybrid σήμα έπεισε τον κόσμο ίσως και τα led φωτα που το κάνουν πιο όμορφο από τα απλα φωτα στις χαμηλές εκδόσεις του pro fl. 

Ε ρε, μόστρα θέλει ο κόσμος. Όλα είναι το φαίνεσαι τελικά..... cheeky

up
0 users have voted.
ad276
Gl+ γυρω στα 15,5 αν θυμαμαι

Gl+ γυρω στα 15,5 αν θυμαμαι καλα σε κοκκινο το απλο οχι το μπορντοροδοκοκκινακι....

Νομιζω οτι μετραει πολυ οτι ειναι made in japan,πραγμα που δεν τι ηξερε ο φιλος.....

Λες να κανω κανα self test;;;;;;;Μμμμμμμ.....να σου πω το σκεφτομαι......

up
0 users have voted.
ad276
Και εδω Συρο πουλαει καλα...

Και εδω Συρο πουλαει καλα....Σημερα η αντιπροσωπεια ειχε 2 απ εξω και μετα το πασχα περιμενουν αλλα 5 ,ενα εκ των οποιων του φιλου μου....

Εν τω μεταξυ ο φιλος μου ειπε οτι σε αλλα αυτοκινητα υπαρχει ελλειψη ετοιμοπαραδοτων...

up
0 users have voted.
Lap
Εικόνα Lap
Είναι αυτό που λένε οριακό

Είναι αυτό που λένε οριακό σημείο της τιμης. Έτσι πως ήταν οι εκδόσεις ήταν ακριβό εκτός από τους "βλαμμένους" σαν εμενα όπου για να παρεις acc και led φωτα (τα δικά μου απαιτούμενα) ήθελε να πας μονο στη glx όπου έμπαινε σε άλλα χωράφια τιμής.

Τωρα στη gl + τα εχει και τα παίρνεις με 1200 ευρώ λιγότερα. Αισθητή διαφορά για την κατηγορία αυτή.

Να πω ότι έκανε μια καλή αγορά; .... Θα πιστέψετε ότι είναι ειλικρινές το σχόλιο;;; cheeky

up
0 users have voted.
Fanis75
Global Moderator, Moderator
Εικόνα Fanis75
Last seen: Πριν από 1 λεπτό 49 δευτερόλεπτα
Το εχουμε πει ότι στα 15Κ το

Το εχουμε πει ότι στα 15Κ το Σουιφτάκι είναι πολύ καλή αγορά, VFM. Στα 19Κ είαι το πρόβλημά του (η μάλλον το δικό μου, ετσι όπως το θέλω...αχαχα!!).

up
0 users have voted.
SWIFTαχυ
Εικόνα SWIFTαχυ
Lap wrote:

Lap wrote:

...μιλω γενικότερα για μια φιλοσοφια εκμεταλυεσης χωρων. Ειτε στα σπιτια τους, ειτε στο δημοσιο χωρο, ειτε και στα αυτοκινητα τους. Εχει συγκεκριμενη ονομασια αλλα δεν την θυμαμαι αυτην την στιγμη. Οτι δηλαδη η πρακτικοτητα επιφερει ικανοποιηση... Καπως ετσι παει αλλα δεν θυμαμαι. 

感性工学 

KanSei

up
3 users have voted.

SWIFT hybrid 2021

poliviosfp
Last seen: Πριν από 1ημέρα 22 ώρες
Πέτρο με γάτες είχα και εγώ

Πέτρο με γάτες είχα και εγώ θέμα. Έβλεπα τρίχες στο ηχομονωτικό στο καπό και κάποια στιγμή σταμάτησε να δουλεύει ο κλιματισμός. Το πήγα αντιπροσωπεία και μου είπαν ότι είχε βγει ο ιμάντας του a.c Πώς τον έβγαλε, έλα πες μου. Και το ωραίο είναι ότι είχε σφηνώσει κάπου μέσα στο μηχανοστάσιο και απλά τον τοποθέτησαν ξανά. Τι κάνουμε με γάτες;

up
1 user has voted.
Lap
Εικόνα Lap
Ωχ..... Και εμενα έχει παντού

Ωχ..... Και εμενα έχει παντού γύρω γάτες. 

Μεχρι στιγμης μου έχουν γδαρει όλο το καπό....

Αγαπάμε τα ζώα και πολύ μάλιστα...... Αλλα....... ΚΩΛΟΓΑΤΑ!!! 

up
0 users have voted.
CARauto
Last seen: Πριν από 1 εβδομάδα 3 ημέρες
https://www.skroutz.gr/c/4219

https://www.skroutz.gr/c/4219/apwthitika-zwwn/f/1110775/gaton.html

γεωπονοι φυτωρια και μερικα μεγαλα χρωματοπαντοπωλεια ισως να εχουν

μετα πιπερι καγιεν να φχαριστηθουν φταρνισμα τα ενοχλητικα γατια

τελευταια λυση το αεροβολο να δειτε αν ξαναπατανε αν ομως σας πετυχουν φιλοζωοι θα κυνηγανε αυτοι εσας

up
1 user has voted.
manast
Last seen: Πριν από 18 ώρες 58 λεπτά
poliviosfp wrote:

poliviosfp wrote:

Πέτρο με γάτες είχα και εγώ θέμα. Έβλεπα τρίχες στο ηχομονωτικό στο καπό και κάποια στιγμή σταμάτησε να δουλεύει ο κλιματισμός. Το πήγα αντιπροσωπεία και μου είπαν ότι είχε βγει ο ιμάντας του a.c Πώς τον έβγαλε, έλα πες μου. Και το ωραίο είναι ότι είχε σφηνώσει κάπου μέσα στο μηχανοστάσιο και απλά τον τοποθέτησαν ξανά. Τι κάνουμε με γάτες;

Με τα ίδια λόγια ακριβώς ενημερώθηκα κι εγώ το καλοκαίρι πέρυσι όταν δεν δούλευε ο κλιματισμός στο swift. Εκτοτε  δεν ξανασυνέβει κάτι χωρίς όμως να μπορέσω εγώ να βρω λύση. Περιμένω το επόμενο... Στο άλλο αυτοκίνητο έχουν ξεσκίσει τη μόνωση του καπό...

up
0 users have voted.
Lap
Εικόνα Lap
Βρε μπας και το φορτώνουν 

Βρε μπας και το φορτώνουν  στις και "καλά" γάτες 

up
0 users have voted.
poliviosfp
Last seen: Πριν από 1ημέρα 22 ώρες
Τρίχες από γάτες είχε παντού

Τρίχες από γάτες είχε παντού βέβαια, όπως και είχαν γδάρει λίγο την ποδιά. Το baleno είναι ντυμένο με ποδιά ολόκληρο από κάτω και έχει πολύ χώρο. Παίζει να το πήγαινα και βόλτα το γατάκι...

up
0 users have voted.
CARauto
poliviosfp wrote:

poliviosfp wrote:

Τρίχες από γάτες είχε παντού βέβαια, όπως και είχαν γδάρει λίγο την ποδιά. Το baleno είναι ντυμένο με ποδιά ολόκληρο από κάτω και έχει πολύ χώρο. Παίζει να το πήγαινα και βόλτα το γατάκι...

γινεται. εχει συμβει σε φιλο ανοιξη γατακι μικρο στα κοντα γεννημενο να εχει λουφαξει στο θολο του οδηγου. πρωι ξεπαρκαρει ακου κατι νιαου κανει λιγα μετρα ξανα νιαου δεν ειναι δυνατον λεει και βγαινει βλεπει το γατακι πανω στη ροδα του οδηγου ευτυχως ετσι μπορουσε και το ακουγε. προφανως θα κανε ροδα οπως κανουν τα χαμστερακια στο κλουβι που τα βαζουν και γιαυτο δεν το πατησε το χαζογατακι. του λεω αν ειχες καμερες και στους θολους θα το ανεβαζαμε γιου τιουμπι βιραλ θα κανες εγγυημενα ουτε να το εκπαιδευες

up
0 users have voted.
CARauto
για το γιαρις λετε πιο

για το γιαρις λετε πιο οικονομια απο το σουιφτ λογικο. θα θελα να μαθω ομως το γιαρις αφου ειναι 1500 και το σουιφτ 1200 δεν θα εχει παραπανω ευρω χρεωση για ασφαλιση; ισως ομως να υπαρχει καποια εταιρεια που να δινει εκπτωση σε υβριδικα; το χει ψαξει κανεις; παντως νομιζω ακριβοτερα πηγαινει συνολο το γιαρις γιατι βλεπω λετε για καταναλωση. ειδα οτι φετος https://www.insider.gr/epiheiriseis/aytokinito/150035/ligotera-teli-kykloforias-2021-poso-plironoyn-ta-20-best-seller-tis

κανενα απο τα δυο δεν πληρωνει τελη. η μπαταρια ειπατε του γιαρις ειναι πιο ακριβη απο του σουιφτ και δεν μπορει να κινηθει χωρις αυτη. ποση εγγυηση δινουν; να υποψιαστω η τουοτα θα εχει πιο ακριβα σερβις επειδη πουλαει μεγαλυτερο ονομα;

βλεπω μια μανια ορισμενων που διαβαζα για αυτοματο. εκτος αν δεν γνωριζουν καλα οδηγηση ξερω γω. η τουοτα δεν δινει λυση χειροκινητου. και οι δυο πλεον νομιζω δεν δινουν μη υβριδικο. καποιος αλλος ομως θα μπορουσε να βαλει συγκριση μεταξυ του σουιφτ σπορ και του γιαρις αν το παμε ετσι. 1500/115 αλογα με 1400/129 αλογα ιδια λεφτα περιπου. εξαλλου αφου αμα παρεις οικονομικη εκδοση γιαρις δεν εχει ουτε τα μισα συστηματα ρε παιδια. λανθασμενα το γραφατε ορισμενοι οτι με τα ιδια η λιγα ακομα παιρνεις γιαρις. ενω το ακριβο γιαρις κοστιζει περιπου οσα ενα σουιφτ σπορ που εχει την εκδοση τη πληρη μια βγαζει μου ειπαν. τουοτα νομιζω πληρωνεις για το ονομα συν βεβαια για το αυτονομο υβριδικο.

up
1 user has voted.
_petros
Τα αγαπάω τα ζωάκια και νερό

Τα αγαπάω τα ζωάκια και νερό τους βάζω όταν κάνει ζέστη αλλά δεν θέλω γάτες αδέσποτες στο κτήμα εδώ στην επαρχία γιατί μπαίνουν στα αυτοκίνητα και αφήνουν τα υπολείμματα τους στο χώμα.....

Όταν ήμουν μικρός είχα ένα paint ball με lock target στόχο εκείνη την εποχή οι γάτες δεν τολμούσαν ούτε έξω από 4ην γκαραζοπορτα του κτήματος να περάσουν.

Ψέκασα στο αμάξι,  το ύφασμα κάτω από το κάτω είναι γρατζουνισμενο  και αυτό  γιατί αλλιώς δεν δικαιολογεί τέτοια φθορά για νεο αμάξι..  τέσπα 

Θα δούμε πως θα εξελιχθούν τα πράγματα 

Δεν μου κάνει εντύπωση να  ξαναπάρω paint ball τώρα έχουν βγει και πιο εξελιγμένα χεχε

up
0 users have voted.
Fanis75
Global Moderator, Moderator
Εικόνα Fanis75
Last seen: Πριν από 1 λεπτό 49 δευτερόλεπτα
CARauto wrote:

CARauto wrote:

για το γιαρις λετε πιο οικονομια απο το σουιφτ λογικο. θα θελα να μαθω ομως το γιαρις αφου ειναι 1500 και το σουιφτ 1200 δεν θα εχει παραπανω ευρω χρεωση για ασφαλιση;

κανενα απο τα δυο δεν πληρωνει τελη. η μπαταρια ειπατε του γιαρις ειναι πιο ακριβη απο του σουιφτ και δεν μπορει να κινηθει χωρις αυτη. ποση εγγυηση δινουν; να υποψιαστω η τουοτα θα εχει πιο ακριβα σερβις επειδη πουλαει μεγαλυτερο ονομα;

βλεπω μια μανια ορισμενων που διαβαζα για αυτοματο. εκτος αν δεν γνωριζουν καλα οδηγηση ξερω γω. η τουοτα δεν δινει λυση χειροκινητου. και οι δυο πλεον νομιζω δεν δινουν μη υβριδικο. καποιος αλλος ομως θα μπορουσε να βαλει συγκριση μεταξυ του σουιφτ σπορ και του γιαρις αν το παμε ετσι. 1500/115 αλογα με 1400/129 αλογα ιδια λεφτα περιπου. εξαλλου αφου αμα παρεις οικονομικη εκδοση γιαρις δεν εχει ουτε τα μισα συστηματα ρε παιδια. λανθασμενα το γραφατε ορισμενοι οτι με τα ιδια η λιγα ακομα παιρνεις γιαρις. ενω το ακριβο γιαρις κοστιζει περιπου οσα ενα σουιφτ σπορ που εχει την εκδοση τη πληρη μια βγαζει μου ειπαν. τουοτα νομιζω πληρωνεις για το ονομα συν βεβαια για το αυτονομο υβριδικο.

Κάπου τα έχεις μπερδέψει λίγο. Πάμε λοιπόν:

1. Η ασφάλεια δεν έχει σχέση με τα κυβικά αλλά κυρίως με την αξία του αυτοκινήτου.

2. Η υβριδική μπαταταρία του Γιάρις έχει εγγύηση 11 χρόνια η οποία μπορεί να παραταθεί και άλλο μετά από τον κάθε ετήσιο έλεγχο (και φυσικά με σωστή χρήση). 

3. Δεν έχει πιο ακριβά σέρβις η Τογιότα.

4. Το Γιάρις ακόμα και στην βασική έκδοση έχει όλα τα συστήματα ασφαλείας, αλλά δεν έχει led. Ομως έχει στην έκδοση των 19.5Κ, αλλά ναι το Swift είναι €500 πιο φτηνό. Αλλα δεν έχουν σχέση τα 2 αυτοκίνητα σε πολλά σημεία. 

5. Εαν πας στο Swift Sport, τότε συγκρίνεις με το Φιέστα 155ps και όχι με το Γιάρις, δεν έχει νόημα.

6. Συζητάμε το αυτόματο, γιατί μιλάμε για αυτοκίνητο πόλης. Οπότε το χειροκίνητο κιβώτιο δεν έχει κανένα νόημα σε αυτοκίνητο πόλης, ίσα ίσα είναι αρνητικό.

up
1 user has voted.
CARauto
1. εισαι ασφαλιστης

1. εισαι ασφαλιστης ξεμπερδευτος εσυ; γιατι οι ασφαλιστες μου ειπαν αξια οχηματος ναι παιζουν ρολο οπως λες ομως συναμα ειναι και οι φορολογησιμοι ιπποι αναλογως των κυβικων. το ξεχασες ε;

2. αρα εχουμε γιαρις 11 ετη και σουιφτ 5 αν τη δινει και ο σφακιανακης. γιατι οπως ξερετε δεν ειναι 5 στο σουζουκι αλλα 3 απο τη μαμα συν 2 απο την ελληνικη σουζουκι ισον σφακιανακης

3. μαλλον εισαι υπερμαχος τουοτα γιατι εμενα μου ειπαν οτι τα περισσοτερα τουλαχιστον τσουζουν στην Αθηνα

4. συμφωνω οτι δεν εχουν σχεση και κακως εγινε η συγκριση γιατι ειναι ανομοια αυτα που δινουν. παραδειγμα η σουζουκι δεν δινει κεραια με πτερυγιο καρχαρια ενω η τουοτα δεν εχει συγχρονα φωτα σε αυτοκινητο 2020 αν ειναι δυνατον. η πληρης εκδοση σουιφτ βγαινει περι τα 16.000 αλλα δεν εχει αεροτομη οπως εχει το σουιφτ που ομως εχει πολλα περισσοτερα. ακομα κι αν κανουμε τη συγκριση με βαση παρομοιας τιμης μεταξυ της πληρους εκδοσης γιαρις και σουιφτ σπορ που ειναι πληρης το σουιφτ δεν εχει αυτοματο κιβωτιο. τελικως συγκριθηκαν ανομοια πραματα θεωρω. δυστυχως η τουοτα τη πληρη εκδοση δεν χαριζει τιποτα και βγαινει πολυ υψηλα για καποιον που τα θελει ολα τοσο που καλυτερα να παει σε μεγαλυτερη κατηγορια αυτοκινητου στο τελος. το θεωρω χαζη πολιτικη αυτο. ξερουμε οτι αν αγορασεις 1 αυτοκινητο κομματι κομματι παει πολλες φορες πανω αλλα οταν τα παιρνεις ολα μαζι σε πληρη εκδοση επρεπε να βγαινει αρκετα πιο κατω ως προσφορα μα εχουν καβαλησει. το λεω εγω που ημουν φαν τογιοτας

ναι το αυτοματο ειναι πιο ανετο για πολη αλλα εχει ενα εξοπλισμο παραπανω καιει περισσοτερο ειναι πιο αργο θελει επιπλεον συντηρηση και προσοχη απο το χειροκινητο. σε σχεση παντα με το ιδιο μοντελο εννοω

5. επειδη το λες εσυ να το κανουμε ετσι; αφου το σουιφτ σπορ εχει λιγα κυβικα λιγοτερα και το γιαρις λιγους ιππους λιγοτερους. αν και παλι ακυρη συγκριση εγινε νομιζω διοτι το γιαρις ειναι αυτονομο υβριδικο ενω το σουιφτ ηπια υβριδικο. δεν το λεω για σενα φυσικα αλλα εγινε ακυρη συγκριση θεωρω τελος παντων. το focus σε πληρη εκδοση ειναι στο θεο η τιμη ποιοτικοτατο αυτοκινητο σε πολλα δεν αντιλεγω μα τα 155 αλογα ειναι πολλα σε σχεση με τον κυβισμο και μετα ερχονται τα γνωστα προβληματα που τα μαστορια στη πιατσα τα ξερουν και τριβουν τα χερακια τους. φυσικα τσιμουδια ομως

6. καλα αν το συζητανε ως αυτοκινητο πολης ομως το νημα δεν γραφει νεο πολαυτοκινητο αλλα σουιφτ 2017. θα διαφωνησω εδω οτι το σουιφτ ειναι μονο αυτοκινητο πολης γιατι με λιγα ατομα και μπαγκαζια μια χαρα ταξιδευει για τον μεσο ελληνα. εξαλλου αν εχει καποιος οικογενεια 4-5 ατομα θα πρεπει να παει σε πιο οικογενειακο και οχι σε φιεστα γιαρις. παλαιοτερα βεβαια θυμαμαι οπελ με 1200 κυβικα 50 κατι αλογα ουτε 60 δηλαδη που μονο στις κατηφορες τσουλαγε.

αν το παμε λιγο αναποδα το γιαρις και ολα τα 12 βαλβιδα ειναι αυτοκινητα πολης απο οσα ξεραμε απο παλαιοτερα. ενω τα 16 βαλβιδα για εκτος πολης. παντως ο μεσος ελληνας δεν μπορει να διαθεσει για 2 αυτοκινητα αλλο για μεσα αλλο για εξω ετσι προσπαθει να ισορροπησει καπου αναμεσα και οι περισσοτεροι κοιτανε ποιο θα τους εξυπηρετησει με βαση τους χωρους το μηκος πλατος και τα λοιπα. προσωπικα απεκλεισα το κια ριο λογω μηκους ολα τα αλλα καλα. πολλες φορες αναγκαζεσαι να αποκλεισεις αξιολογα οχηματα με βαση το που εισαι ποσοι ειστε τι το κανεις και τα λοιπα

up
0 users have voted.
REALZEUS
Εικόνα REALZEUS
Last seen: Πριν από 1 λεπτό 5 δευτερόλεπτα
CARauto wrote:

CARauto wrote:

το focus σε πληρη εκδοση ειναι στο θεο η τιμη ποιοτικοτατο αυτοκινητο σε πολλα δεν αντιλεγω μα τα 155 αλογα ειναι πολλα σε σχεση με τον κυβισμο και μετα ερχονται τα γνωστα προβληματα που τα μαστορια στη πιατσα τα ξερουν και τριβουν τα χερακια τους. φυσικα τσιμουδια ομως

Ποια είναι τα γνωστά προβλήματα και ποια είναι αυτά τα μαστόρια που τρίβουν τα χέρια τους, ενώ το συγκεκριμένο μοτέρ δεν έχει ούτε ένα έτος στην αγορά;

up
2 users have voted.
harisma23
Last seen: Πριν από 3 λεπτά 4 δευτερόλεπτα
Παραληρηματική γραφή...

Παραληρηματική γραφή...

up
5 users have voted.
nontaskatsaras
Last seen: Πριν από 4 ώρες 36 λεπτά
Ο Χριστός κ η Παναγία.

Ο Χριστός κ η Παναγία.