ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ FORUM [#3]

584 posts / 0 new
Τελευταία δημοσίευση
johanndelta
Last seen: Πριν από 2 λεπτά 8 δευτερόλεπτα
Προ λίγων ημερών ποσταρα στο

Προ λίγων ημερών ποσταρα στο "carspotting" 2 φωτογραφίες αυτοκινήτων που μου σβησατε επειδή φαίνονταν οι πινακίδες.

Προσπερνω το γεγονός ότι οι πινακίδες ήταν Γερμανικές και "χρειαζόταν" να φαίνονται λόγω του κειμένου που έγραψα από κάτω (δε πετυχαίνεις κάθε μέρα ούτε Renntech AMG GT απευθείας από Nürburgring στα Μέγαρα ούτε πολύ περισσότερο αυτοκίνητο εργοστασιου σε δοκιμή στο...Σχηματάρι) ή το πόσες άλλες φωτό έχω ανεβάσει όπου σβήνω κανονικά τις πινακίδες.

Τώρα ήθελα να ανεβάσω καινούργια φωτό κανονικά μέσω postimages αλλά δεν φαίνεται, ούτε σαν hotlink για forum ούτε με κάποια άλλη επιλογή. Γιατί συμβαίνει αυτό;

up
7 users have voted.

MG ZR 160 mk2

limited_one
Εικόνα limited_one
Last seen: Πριν από 13 ώρες 15 λεπτά
johanndelta wrote:

johanndelta wrote:

Προ λίγων ημερών ποσταρα στο "carspotting" 2 φωτογραφίες αυτοκινήτων που μου σβησατε επειδή φαίνονταν οι πινακίδες.

Προσπερνω το γεγονός ότι οι πινακίδες ήταν Γερμανικές και "χρειαζόταν" να φαίνονται λόγω του κειμένου που έγραψα από κάτω (δε πετυχαίνεις κάθε μέρα ούτε Renntech AMG GT απευθείας από Nürburgring στα Μέγαρα ούτε πολύ περισσότερο αυτοκίνητο εργοστασιου σε δοκιμή στο...Σχηματάρι) ή το πόσες άλλες φωτό έχω ανεβάσει όπου σβήνω κανονικά τις πινακίδες.

Τώρα ήθελα να ανεβάσω καινούργια φωτό κανονικά μέσω postimages αλλά δεν φαίνεται, ούτε σαν hotlink για forum ούτε με κάποια άλλη επιλογή. Γιατί συμβαίνει αυτό;

Δεν νομίζω να έσβησε κανένας mod φωτογραφίες επειδή φαίνονται οι πινακίδες. 

up
2 users have voted.
johanndelta
Last seen: Πριν από 2 λεπτά 8 δευτερόλεπτα
Έχει γίνει κουβέντα επί αυτού

Έχει γίνει κουβέντα επί αυτού και σωστό ειναι. Τις σβήνουμε τις πινακίδες λοιπον. 

Υπάρχει θέμα με το postimages; Θα ανεβάσω πιο μετά τη φωτό από άλλη σελίδα και θα δούμε.

up
4 users have voted.

MG ZR 160 mk2

AEA4TF
Εικόνα AEA4TF
Last seen: Πριν από 9 ώρες 1 λεπτό
Το θέμα όμως είναι ότι δεν

Το θέμα όμως είναι ότι δεν βρίσκουμε να έχει σβηστεί κάτι, οπότε μάλλον πρόκειται για κάποιο πρόβλημα. Αν θέλετε μπορείτε να ανεβάσετε ξανά τις φωτογραφίες που λείπουν.

up
5 users have voted.
993cc
Last seen: Πριν από 1 εβδομάδα 6 ημέρες
Καλησπέρα

Καλησπέρα

Υπάρχει περίπτωση να ανακτηθούν τα προσωπικά μου μηνύματα από την προηγούμενη μορφή του φόρουμ; Ή είναι κάπου και δεν τα βρίσκω;

up
2 users have voted.
AEA4TF
Εικόνα AEA4TF
993cc wrote:

993cc wrote:

Καλησπέρα

Υπάρχει περίπτωση να ανακτηθούν τα προσωπικά μου μηνύματα από την προηγούμενη μορφή του φόρουμ; Ή είναι κάπου και δεν τα βρίσκω;

Καλησπέρα σας,

Δυστυχώς δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα.

4TF

up
2 users have voted.
Megane98hp
Last seen: Πριν από 2 ημέρες 17 ώρες
Το μέλος ginogsm φέρεται να

Το μέλος ginogsm φέρεται να έχει ανοίξει 3 θέματα στον αντίλογο με τίτλο "--------" "-------" "---". Δίπλα στα θέματα αυτά φαίνεται ότι κάποια μέλη έχουν κάνει δημοσίευση πριν 4-5 μέρες αλλά αν μπω μέσα και στα 3 θέματα το ένα έχει τελευταία δημοσίευση το 2009 και τα άλλα 2 το 2008 .

Τα 3 αυτα θέματα όπως το βλέπω εγώ στην οθόνη μου είναι στην 5τη, 6τη, 7μη θέση.

Έχουν λογική αυτά που σας λέω? Βγαζετε εσείς κάποιο συμπέρασμα? Τι γίνεται?

up
3 users have voted.
AEA4TF
Εικόνα AEA4TF
Megane98hp wrote:

Megane98hp wrote:

Το μέλος ginogsm φέρεται να έχει ανοίξει 3 θέματα στον αντίλογο με τίτλο "--------" "-------" "---". Δίπλα στα θέματα αυτά φαίνεται ότι κάποια μέλη έχουν κάνει δημοσίευση πριν 4-5 μέρες αλλά αν μπω μέσα και στα 3 θέματα το ένα έχει τελευταία δημοσίευση το 2009 και τα άλλα 2 το 2008 .

Τα 3 αυτα θέματα όπως το βλέπω εγώ στην οθόνη μου είναι στην 5τη, 6τη, 7μη θέση.

Έχουν λογική αυτά που σας λέω? Βγαζετε εσείς κάποιο συμπέρασμα? Τι γίνεται?

Είναι "εκλάμψεις" της βάσης δεδομένων. no Μην δίνετε σημασία...

up
0 users have voted.

Σχεδιασμός, Ανάπτυξη και Φιλοξενία logo