ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ FORUM [#3]

johanndelta
Last seen: Πριν από 6 ώρες 53 λεπτά
Προ λίγων ημερών ποσταρα στο

Προ λίγων ημερών ποσταρα στο "carspotting" 2 φωτογραφίες αυτοκινήτων που μου σβησατε επειδή φαίνονταν οι πινακίδες.

Προσπερνω το γεγονός ότι οι πινακίδες ήταν Γερμανικές και "χρειαζόταν" να φαίνονται λόγω του κειμένου που έγραψα από κάτω (δε πετυχαίνεις κάθε μέρα ούτε Renntech AMG GT απευθείας από Nürburgring στα Μέγαρα ούτε πολύ περισσότερο αυτοκίνητο εργοστασιου σε δοκιμή στο...Σχηματάρι) ή το πόσες άλλες φωτό έχω ανεβάσει όπου σβήνω κανονικά τις πινακίδες.

Τώρα ήθελα να ανεβάσω καινούργια φωτό κανονικά μέσω postimages αλλά δεν φαίνεται, ούτε σαν hotlink για forum ούτε με κάποια άλλη επιλογή. Γιατί συμβαίνει αυτό;

up
19 users have voted.

MG ZR 160 mk2

limited_one
Global Moderator, Moderator
Εικόνα limited_one
Last seen: Πριν από 2 εβδομάδες 1ημέρα
johanndelta wrote:

johanndelta wrote:

Προ λίγων ημερών ποσταρα στο "carspotting" 2 φωτογραφίες αυτοκινήτων που μου σβησατε επειδή φαίνονταν οι πινακίδες.

Προσπερνω το γεγονός ότι οι πινακίδες ήταν Γερμανικές και "χρειαζόταν" να φαίνονται λόγω του κειμένου που έγραψα από κάτω (δε πετυχαίνεις κάθε μέρα ούτε Renntech AMG GT απευθείας από Nürburgring στα Μέγαρα ούτε πολύ περισσότερο αυτοκίνητο εργοστασιου σε δοκιμή στο...Σχηματάρι) ή το πόσες άλλες φωτό έχω ανεβάσει όπου σβήνω κανονικά τις πινακίδες.

Τώρα ήθελα να ανεβάσω καινούργια φωτό κανονικά μέσω postimages αλλά δεν φαίνεται, ούτε σαν hotlink για forum ούτε με κάποια άλλη επιλογή. Γιατί συμβαίνει αυτό;

Δεν νομίζω να έσβησε κανένας mod φωτογραφίες επειδή φαίνονται οι πινακίδες. 

up
9 users have voted.
johanndelta
Last seen: Πριν από 6 ώρες 53 λεπτά
Έχει γίνει κουβέντα επί αυτού

Έχει γίνει κουβέντα επί αυτού και σωστό ειναι. Τις σβήνουμε τις πινακίδες λοιπον. 

Υπάρχει θέμα με το postimages; Θα ανεβάσω πιο μετά τη φωτό από άλλη σελίδα και θα δούμε.

up
18 users have voted.

MG ZR 160 mk2

AEA4TF
Forum Admin
Εικόνα AEA4TF
Last seen: Πριν από 4 ώρες 8 λεπτά
Το θέμα όμως είναι ότι δεν

Το θέμα όμως είναι ότι δεν βρίσκουμε να έχει σβηστεί κάτι, οπότε μάλλον πρόκειται για κάποιο πρόβλημα. Αν θέλετε μπορείτε να ανεβάσετε ξανά τις φωτογραφίες που λείπουν.

up
17 users have voted.
993cc
Last seen: Πριν από 1 μήνας 6 ημέρες
Καλησπέρα

Καλησπέρα

Υπάρχει περίπτωση να ανακτηθούν τα προσωπικά μου μηνύματα από την προηγούμενη μορφή του φόρουμ; Ή είναι κάπου και δεν τα βρίσκω;

up
9 users have voted.
AEA4TF
Forum Admin
Εικόνα AEA4TF
993cc wrote:

993cc wrote:

Καλησπέρα

Υπάρχει περίπτωση να ανακτηθούν τα προσωπικά μου μηνύματα από την προηγούμενη μορφή του φόρουμ; Ή είναι κάπου και δεν τα βρίσκω;

Καλησπέρα σας,

Δυστυχώς δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα.

4TF

up
11 users have voted.
Megane98hp
Last seen: Πριν από 2 ημέρες 16 ώρες
Το μέλος ginogsm φέρεται να

Το μέλος ginogsm φέρεται να έχει ανοίξει 3 θέματα στον αντίλογο με τίτλο "--------" "-------" "---". Δίπλα στα θέματα αυτά φαίνεται ότι κάποια μέλη έχουν κάνει δημοσίευση πριν 4-5 μέρες αλλά αν μπω μέσα και στα 3 θέματα το ένα έχει τελευταία δημοσίευση το 2009 και τα άλλα 2 το 2008 .

Τα 3 αυτα θέματα όπως το βλέπω εγώ στην οθόνη μου είναι στην 5τη, 6τη, 7μη θέση.

Έχουν λογική αυτά που σας λέω? Βγαζετε εσείς κάποιο συμπέρασμα? Τι γίνεται?

up
16 users have voted.
AEA4TF
Forum Admin
Εικόνα AEA4TF
Megane98hp wrote:

Megane98hp wrote:

Το μέλος ginogsm φέρεται να έχει ανοίξει 3 θέματα στον αντίλογο με τίτλο "--------" "-------" "---". Δίπλα στα θέματα αυτά φαίνεται ότι κάποια μέλη έχουν κάνει δημοσίευση πριν 4-5 μέρες αλλά αν μπω μέσα και στα 3 θέματα το ένα έχει τελευταία δημοσίευση το 2009 και τα άλλα 2 το 2008 .

Τα 3 αυτα θέματα όπως το βλέπω εγώ στην οθόνη μου είναι στην 5τη, 6τη, 7μη θέση.

Έχουν λογική αυτά που σας λέω? Βγαζετε εσείς κάποιο συμπέρασμα? Τι γίνεται?

Είναι "εκλάμψεις" της βάσης δεδομένων. no Μην δίνετε σημασία...

up
17 users have voted.
21 Quadra
Last seen: Πριν από 6 ώρες 55 λεπτά
Δέχομαι την ποινή και

Δέχομαι την ποινή και αναγνωρίζω το φάουλ μου, θεώρησα ( λανθασμένα ) ότι σβήνοντας τα αναγνώριζα ότι είχα λάθος, αυτό ήταν το κίνητρο μου, το οποίο απεδείχθη ότι ήταν ακόμα μεγαλύτερο λάθος. 

Θέλω να πω ότι δεν είχα καμμία μομφή προς τους admin σβήνοντας τα, εξ ου και η συγγνώμη.

up
8 users have voted.
Megane98hp
Παίρνω την "πάσα" από την

Παίρνω την "πάσα" από την τελευταία αποβολή να πω κι εγώ την άποψή μου. Θα πρέπει να μπορούμε να βλέπουμε όλες τις δημοσιεύσεις και τις δικές μας αλλά και των άλλων μελών. Θα κάνει ευκολότερη την αναζήτηση αυτών που λέμε. Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο σταμάτησε αυτή η επιλογή μετά τις πρόσφατες αλλαγές στο layout του φόρουμ και μακάρι αυτό να αλλάξει!!! 

up
8 users have voted.
Dodger
Last seen: Πριν από 7 μήνες 1 εβδομάδα
Ερώτηση: προσωπικό μήνυμα

Ερώτηση: προσωπικό μήνυμα μπορούμε να στείλουμε; Υπάρχει κάπου inbox?

up
9 users have voted.
panormus772
Last seen: Πριν από 3 ώρες 41 λεπτά
Παρατηρώ τελευταία ότι

Παρατηρώ τελευταία ότι ανοίγονται-εμφανίζονται κάτι περίεργα θέματα σε topics (π.χ. τράκαρα το ποδήλατο μου και χάλασε το φανάρι, που θα βρω εισητήρια για το γκραν-πρι της Κων/λης κ.τ.λ.) ,πολλά δε από αυτά φαίνονται σαν να είναι αλλοδαποί χρήστες που κάνουν google translate.

Tι γίνετε; δέχεται επίθεση το forum από τρολ,hackers,εξωγήϊνους; cheeky

up
11 users have voted.
AEA4TF
Forum Admin
Εικόνα AEA4TF
Dodger wrote:

Dodger wrote:

Ερώτηση: προσωπικό μήνυμα μπορούμε να στείλουμε; Υπάρχει κάπου inbox?

Μπορείτε να στείλετε e-mail, πατώντας το αντίστοιχο "κουμπί" που βρίσκεται στα αριστερά της κάθε δημοσίευσης, κάτω από το όνομα χρήστη. 

panormus772 wrote:

Παρατηρώ τελευταία ότι ανοίγονται-εμφανίζονται κάτι περίεργα θέματα σε topics (π.χ. τράκαρα το ποδήλατο μου και χάλασε το φανάρι, που θα βρω εισητήρια για το γκραν-πρι της Κων/λης κ.τ.λ.) ,πολλά δε από αυτά φαίνονται σαν να είναι αλλοδαποί χρήστες που κάνουν google translate.

Tι γίνετε; δέχεται επίθεση το forum από τρολ,hackers,εξωγήϊνους; cheeky

Φαινόμενο που συνέβαινε ανέκαθεν. Διαφημίσεις, spam κλπ από bots συνήθως, αλλά μερικές φορές από άνθρωπο. Διαγράφονται με συνοπτικές διαδικασίες μόλις εντοπιστούν.

up
11 users have voted.
Lap
Last seen: Πριν από 23 λεπτά 30 δευτερόλεπτα
Mods, σε android συσκευές δεν

Mods, σε android συσκευές δεν λειτουργεί η αναζήτηση, Δηλαδή γράφεις κάτι και απο κάτω είναι κενό.

Γι παράδειγμα γράφω, "Baleno world car award" και δεν βγάζει αποτέλεσμα.

up
5 users have voted.
panormus772
Last seen: Πριν από 3 ώρες 41 λεπτά
Lap wrote:Mods, σε android

Lap wrote:
Mods, σε android συσκευές δεν λειτουργεί η αναζήτηση, Δηλαδή γράφεις κάτι και απο κάτω είναι κενό.

Γι παράδειγμα γράφω, "Baleno world car award" και δεν βγάζει αποτέλεσμα.

Δεν υπάρχει τέτοιο award,γι αυτό δε σου βγάζει αποτέλεσμα. Γράψε αντί baleno "αχ κούλα car award"... χαχαχα... (σε πειράζω Lap)

Πέρα από την πλάκα, εμένα δε μου λειτουργεί η αναζήτηση και στο laptop και στο σταθερό υπολογιστή (είτε με chrome,είτε με mozilla)

up
10 users have voted.
AEA4TF
Forum Admin
Εικόνα AEA4TF
Η Αναζήτηση δυστυχώς δεν

Η Αναζήτηση δυστυχώς δεν λειτουργεί. Μπορείτε να δοκιμάσετε μέσω Google (π.χ. 4troxoi.gr και το θέμα της αναζήτησης στην μπάρα του Google) και φυσικά με την αναζήτηση του browser σε κάθε σελίδα.

up
6 users have voted.
Megane98hp
Το θέμα "οτι πιο απίθανο έχω

Το θέμα "οτι πιο απίθανο έχω δει..." στην αυτοκίνηση που ειναι ρε παιδιά?

up
4 users have voted.
AEA4TF
Forum Admin
Εικόνα AEA4TF
Megane98hp wrote:

Megane98hp wrote:

Το θέμα "οτι πιο απίθανο έχω δει..." στην αυτοκίνηση που ειναι ρε παιδιά?

Μήπως ψάχνετε αυτό;

https://forum.4troxoi.gr/node/62324?page=228

up
5 users have voted.
Megane98hp
Πωπω στραβωμάρα. Μπροστά μου

Πωπω στραβωμάρα. Μπροστά μου ήταν κι εγώ πήγα μέχρι την 11-12 σελίδα και δεν το έβρισκα... blush

Ευχαριστώ

up
3 users have voted.
Lap
Last seen: Πριν από 23 λεπτά 30 δευτερόλεπτα
Να ρωτησω, στις ποσες

Να ρωτησω, στις ποσες αποβολλες κερδιζω κατι;

Υπάρχει κάποιο δώρο στους πρώτους εκ των αποβληθεντων;

up
2 users have voted.
Ken11
Εικόνα Ken11
Last seen: Πριν από 12 ώρες 37 λεπτά
Πως μπορω να δω,τα threads

Πως μπορω να δω,τα threads που παρακολουθω,ποσταρω και κανω follow μεσα απο το account? Υπαρχει καποιο section?

up
0 users have voted.
AEA4TF
Forum Admin
Εικόνα AEA4TF
Ken11 wrote:

Ken11 wrote:

Πως μπορω να δω,τα threads που παρακολουθω,ποσταρω και κανω follow μεσα απο το account? Υπαρχει καποιο section?

Στην Κεντρική Σελίδα επιλέγεται πάνω και αριστερά τον σύνδεσμο "Φόρουμ" και μετά αναλόγως του τι θέλετε να δείτε, επιλέγετε τις καρτέλες "Active topics" (τα πιο πρόσφατα) και "New & updated topics" (αυτά που είναι νεότερα ή που έχουν νεότερη απάντηση από την τελευταία φορά που συνδεθήκατε).

up
2 users have voted.
gatoz
Εικόνα gatoz
Last seen: Πριν από 3 ώρες 35 λεπτά
..........

ΕΔΩ https://forum.4troxoi.gr/forum/wrc/order-weed-online-buy-weed-online-order-cannabis- online-buy-cannabis-online-usa-uk-and ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΛΕΝΤΙ ΜΕΓΑΛΟ...

ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΣΚΑΝΑΡΙΣΜΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΚΣΙΟΝ, ΕΙΝΑΙ ΠΙΤΑ ΑΠΟ ΣΚΑΤΟΡΟΜΠΟΤΙΑ

up
1 user has voted.
AEA4TF
Forum Admin
Εικόνα AEA4TF
gatoz wrote:

gatoz wrote:

ΕΔΩ https://forum.4troxoi.gr/forum/wrc/order-weed-online-buy-weed-online-order-cannabis- online-buy-cannabis-online-usa-uk-and ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΛΕΝΤΙ ΜΕΓΑΛΟ...

ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΣΚΑΝΑΡΙΣΜΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΚΣΙΟΝ, ΕΙΝΑΙ ΠΙΤΑ ΑΠΟ ΣΚΑΤΟΡΟΜΠΟΤΙΑ

'

Σας ευχαριστούμε θερμά για την ενημέρωση!!! Έγινε μια πρώτη εκκαθάριση.

Παρακαλούνται όλοι οι συμμετέχοντες να αναφέρουν τέτοια posts, απλά πατώντας το κουμπάκι του θαυμαστικού. Ευχαριστώ.

up
1 user has voted.
gatoz
Εικόνα gatoz
Last seen: Πριν από 3 ώρες 35 λεπτά
..........

#lamogia

https://forum.4troxoi.gr/forum/ektos-dromoy/buy-drivers-license-passport-georgeflorida95gmailcom-whatsapp-237654743643

+

στη 1η δημοσιευση θεματος δεν βγαινει κουμπακι αναφορας

up
1 user has voted.

Σχεδιασμός, Ανάπτυξη και Φιλοξενία logo