ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ FORUM [#3]

535 posts / 0 new
Τελευταία δημοσίευση
EviaForever
Last seen: Πριν από Ποτέ

Ήθελα πριν να βάλω στο topic "Αγαπημένο είδος μουσικής #2", 2 αγαπημένα μου είδη μουσικής, +2 αγαπημένα μου τραγούδια. Έβαλα τους συνδέσμους των τραγουδιών ανάμεστα στη λειτουργία εμφάνισης βίντεο youtube. Τα βίντεο δεν εμφανίστηκαν. Γιατί δεν μου εμφάνιζε τα βίντεο;

up
4 users have voted.
EviaForever

Ήθελα πριν να βάλω στο topic "Αγαπημένο είδος μουσικής #2", 2 αγαπημένα μου είδη μουσικής, +2 αγαπημένα μου τραγούδια. Έβαλα τους συνδέσμους των τραγουδιών ανάμεστα στη λειτουργία εμφάνισης βίντεο youtube. Τα βίντεο δεν εμφανίστηκαν. Γιατί δεν μου εμφάνιζε τα βίντεο;

up
3 users have voted.
adensa
Last seen: Πριν από 16 ώρες 25 λεπτά
Re: Απορίες;

EviaForever":ezus41bv wrote:

έβαλες ολόκληρο το λινκ ;Θέλει μόνο το κομμάτι μετά το v=
[youtube:ezus41bv]cqM8q6rj7EU[/youtube:ezus41bv]
https://www.youtube.com/watch?v=cqM8q6rj7EU
[youtube ]cqM8q6rj7EU[/youtube]

up
3 users have voted.
EviaForever
Απορίες;;

Πώς να βάλω ένα video του youtube στο forum χωρίς σφάλματα; Βάζω τον σύνδεσμο ανάμεσα στην λειτουργία youtube και δεν βγαίνει το video.

up
3 users have voted.
johanndelta
Last seen: Πριν από 2 εβδομάδες 20 ώρες
Re: Απορίες;;

Πατας το youtube κουμπακι όταν φτιαχνεις το ποστ σου, και μεσα στις αγκυλες του youtube κανεις Copy/paste το βιντεακι που θες. Όμως από το λινκ που θα βαλεις θα κρατησεις μονο ο,τι είναι μετα το =...

Λαθος: (με ολο το λινκ μεσα στις αγκυλες youtube)
[youtube:12t43gvt]https://www.youtube.com/watch?v=WjJejyOFbu0[/youtube:12t43gvt]
Σωστο:
[youtube:12t43gvt]WjJejyOFbu0[/youtube:12t43gvt]

up
3 users have voted.

MG ZR 160 mk2

adensa
Last seen: Πριν από 16 ώρες 25 λεπτά
Re: Απορίες;;

EviaForever":2zplo9ny wrote:
Πώς να βάλω ένα video του youtube στο forum χωρίς σφάλματα; Βάζω τον σύνδεσμο ανάμεσα στην λειτουργία youtube και δεν βγαίνει το video.

viewtopic.php?f=11&p=3106166#p3106166

up
3 users have voted.
EviaForever
Re: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ FORUM [#3]

Σας ευχαριστώ πολύ! Θα το προσπαθήσω.

up
3 users have voted.
EviaForever

Μπορώ σε ένα θέμα να φτιάχνω ψήφους;

up
3 users have voted.
AEA4TF
Εικόνα AEA4TF
Last seen: Πριν από 1ημέρα 5 ώρες

Φυσικά και μπορείτε. Πατάτε "Δημιουργία Νέου Θέματος" και κατεβάζετε τη σελίδα προς τα κάτω. Κάτω από τα κουμπιά της υποβολή του θέματος υπάρχει το tab της δημιουργίας δημοψηφίσματος.

up
3 users have voted.
EviaForever

Κάθε πότε αλλάζει η διαχειριστική ομάδα του forum σας;

up
3 users have voted.
AEA4TF
Εικόνα AEA4TF

Δεν υπάρχουν αλλαγές στην Ομάδα αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος για κάτι τέτοιο.

up
3 users have voted.
nonos

2 μερες τωρα δεν ανταποκρινεται στο ποντικι το toolbar "ευρετηριο Δ.συζητησης < 4T.FORUM < Ανακοινωσεις κτλπ.." οπως και η απο κατω γραμμη.. μονο με tabs και enter.

up
3 users have voted.
EviaForever

nonos":2csnmrj9 wrote:
2 μερες τωρα δεν ανταποκρινεται στο ποντικι το toolbar "ευρετηριο Δ.συζητησης < 4T.FORUM < Ανακοινωσεις κτλπ.." οπως και η απο κατω γραμμη.. μονο με tabs και enter.

Νονέ, όχι μόνο ένα, άλλα 1.000.000 ευχαριστώ! Δεν ξέρεις πως ένιωθα πριν βρεθεί ένας τρόπος αποσύνδεσης. Ήμουν επί 3 ώρες σαν ζώο εγκλωβισμένο σε κλουβί! Μόλις ανακοίνωσες τον τρόπο επίλυσης του προβλήματος, ήμουν για 5 λεπτά έτσι:

up
3 users have voted.
AEA4TF
Εικόνα AEA4TF

Όσα τεχνικά προβλήματα μας αναφέρατε έχουν αντιμετωπιστεί πιστεύουμε. Αν διαπιστώσετε κάτι άλλο, παρακαλώ να το αναφέρετε για να το επιλύσουμε. Πλέον υπάρχει και newsfeed από το www.4troxoi.gr στο κάτω μέρος της οθόνης ώστε να ενημερώνονται τα μέλη μας για τις τελευταίες εξελίξεις στον χώρο του αυτοκινήτου.

Ευχαριστούμε και συγγνώμη για την αναστάτωση.

up
3 users have voted.
nonos

EviaForever":q96isr22 wrote:
nonos":q96isr22 wrote:

Νονέ, όχι μόνο ένα, άλλα 1.000.000 ευχαριστώ! Δεν ξέρεις πως ένιωθα πριν βρεθεί ένας τρόπος αποσύνδεσης. Ήμουν επί 3 ώρες σαν ζώο εγκλωβισμένο σε κλουβί! Μόλις ανακοίνωσες τον τρόπο επίλυσης του προβλήματος, ήμουν για 5 λεπτά έτσι:

AEA4TF":q96isr22 wrote:
Όσα τεχνικά προβλήματα μας αναφέρατε έχουν αντιμετωπιστεί πιστεύουμε. Αν διαπιστώσετε κάτι άλλο, παρακαλώ να το αναφέρετε για να το επιλύσουμε. Πλέον υπάρχει και newsfeed από το http://www.4troxoi.gr στο κάτω μέρος της οθόνης ώστε να ενημερώνονται τα μέλη μας για τις τελευταίες εξελίξεις στον χώρο του αυτοκινήτου.

Ευχαριστούμε και συγγνώμη για την αναστάτωση.

Συνεχιζει να μην εχει αντιμετωπιστει το προβλημα που αναφερα.

up
2 users have voted.
limited_one
Εικόνα limited_one
Last seen: Πριν από 3 ώρες 27 λεπτά

Νονε σε ποιον explorer έχεις πρόβλημα;

up
2 users have voted.
AEA4TF
Εικόνα AEA4TF

nonos":9k94qrr1 wrote:
Συνεχιζει να μην εχει αντιμετωπιστει το προβλημα που αναφερα.

Δοκιμάστε να κάνετε ανανέωση της σελίδας (refresh), είτε από το αντίστοιχο κουμπάκι του προγράμματος περιήγησής σας, είτε με το πλήκτρο F5 του πληκτρολογίου σας. Έχουμε διαπιστώσει ότι αυτό επιλύει το όποιο πρόβλημα φόρτωσης των συνδέσμων μπορεί να παρουσιαστεί κι έτσι μετά μπορείτε να επιλέξετε την ενέργεια που θέλετε να πραγματοποιήσετε. Εργαζόμαστε και για την πλήρη επίλυση του θέματος.

up
2 users have voted.
iant
Last seen: Πριν από 1 μήνας 1 εβδομάδα

nonos":3vxvwz0m wrote:

Ναι, και σε μένα το ίδιο. Δεν μπορούσα να πατήσω το "Σύνδεση" και συνδέθηκα πατώντας "ΑΠΑΝΤΗΣΗ" στο τέλος του θέματος...

AEA4TF":3vxvwz0m wrote:
Δοκιμάστε να κάνετε ανανέωση της σελίδας (refresh), είτε από το αντίστοιχο κουμπάκι του προγράμματος περιήγησής σας, είτε με το πλήκτρο F5 του πληκτρολογίου σας. Έχουμε διαπιστώσει ότι αυτό επιλύει το όποιο πρόβλημα φόρτωσης των συνδέσμων μπορεί να παρουσιαστεί κι έτσι μετά μπορείτε να επιλέξετε την ενέργεια που θέλετε να πραγματοποιήσετε. Εργαζόμαστε και για την πλήρη επίλυση του θέματος.

Ούτε F5, ούτε Ctrl+F5.
Ούτε στο Chrome, ούτε στο Firefox..

up
2 users have voted.
limited_one
Εικόνα limited_one

Έχει ενημερωθεί το τεχνικό τμήμα και περιμένουμε την επίλυση του προβλήματος σύντομα.

up
2 users have voted.
Stormold

Σε μένα πάντως (firefox) τέτοια προβλήματα εμφανίστηκαν μετά την εισαγωγή των τελευταίων νέων των 4Τ στο τέλος της κάθε σελίδας.
Στην πορεία διαπίστωσα ότι τα προβλήματα οφειλόντουσαν στα plugin: ADBLOCK / FLASHBLOCK που από ότι φαίνεται δεν συνεργάζονται καλά με την νέα μορφή του φόρουμ...

up
1 user has voted.
iant
Last seen: Πριν από 1 μήνας 1 εβδομάδα

Τώρα πάντως δουλεύουν τα λινκ.

up
2 users have voted.
AEA4TF
Εικόνα AEA4TF

Σύμφωνα με το Τεχνικό Τμήμα μας, τα προβλήματα που μας αναφέρατε έχουν επιλυθεί πλήρως. Αν παρατηρήσετε κάτι άλλο, παρακαλώ να το αναφέρετε.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

up
2 users have voted.
EviaForever

Τα συγχαρητήριά μου στον admin και τους τεχνικούς του forum, που έλυσαν το πρόβλημα.

up
2 users have voted.
EviaForever

Πότε θα κάνετε την αναβάθμιση και τι θα συμβεί ακριβώς;

up
2 users have voted.
limited_one
Εικόνα limited_one

Σήμερα βράδυ η αύριο πρωί οι τεχνικοί θα προβούν σε αναβάθμιση...

up
2 users have voted.

Σχεδιασμός, Ανάπτυξη και Φιλοξενία logo