Αποχώρηση Mod(s)

539 posts / 0 new
Τελευταία δημοσίευση
MIXOStsi
Last seen: Πριν από Ποτέ
Re: Αποχώρηση Mod(s)

panos2171":3d2ylfnl wrote:

Έχεις διανοητική καθυστέρηση, είσαι τσιράκι και ρουφιάνος, είσαι ο μόνος ενεργός χρήστης που ανατίθεσαι, έχεις αναλάβει νέα καθήκοντα...

Ωχου... Παράτα μας ρε άνθρωπε !!!

up
1 user has voted.
Geo f1
Last seen: Πριν από 1 εβδομάδα 3 ημέρες
Re: Απ: Re: Αποχώρηση Mod(s)

v@silis":15h7l8jq wrote:
HighFidelity":15h7l8jq wrote:
Και πιο αηδιαστική είναι η στάση που κρατούν τα τσιράκια τους... Κάποιοι σιωπούν, κάποιοι εκδηλώθηκαν, όλοι τους είναι γτπ και καταλήγω πάλι στα σοφά λόγια του BEAMS...

ναι, αυτο είναι το χειρότερο. άτομα με ατελείωτα ποστ σε κάθε θέμα, έχοντας γνώμη για όλους και για όλα και ξαφνικά δεν ποστάρουν τουλάχιστον σε αυτά τα 2-3 θέματα που αφορούν το συγκεκριμένο θέμα.
άμα δω και αυτούς mod ... πάει ολοκληρώθηκε το παραμύθι

Σε εναν παει το μυαλο μου...Για πες και αλλους!!

up
2 users have voted.
mikeerfol

Geo f1":2i5sax01 wrote:

Geo f1":2i5sax01 wrote:

Να παλι ο περιεργος

Αχ Δασκαλος που σου χρειαζεται...

up
2 users have voted.
stefan147
Last seen: Πριν από 1 εβδομάδα 2 ημέρες

HighFidelity":1h95lmr5 wrote:
Τίποτε δεν θα παραμείνει ως έχει. Κάποιοι αποφάσισαν πως θα βγάλουν φράγκα στην υγεία των κορόιδων...
Να τα βγάλουν, αλλά όχι έτσι.
Μέχρι σήμερα, αυτό το φόρουμ είχε άλλο χαρακτήρα. Πλέον, αυτοί που το διαχειρίζονται, και ο σκοπός που έχουν, μου προκαλεί απλά αηδία.
Μέχρι σήμερα μπορούσα να τους αγνοώ, ή να τους τρολάρω, τώρα αυτό δεν γίνεται. Τόσο απλό είναι.
Και πιο αηδιαστική είναι η στάση που κρατούν τα τσιράκια τους... Κάποιοι σιωπούν, κάποιοι εκδηλώθηκαν, όλοι τους είναι γτπ και καταλήγω πάλι στα σοφά λόγια του BEAMS...

Γιατί όμως ρε φίλε να αλλάξουν τα πράγματα? Θα μας υποχρεώσουν να γίνουμε συνδρομητές Lyoness ή να πληρώνουμε μηνιάτικο για να γράφουμε τις μαλακίες μας εδώ μέσα? Αν συμβεί κάτι από αυτά τότε εννοείται ροχάλα στα μούτρα κι έξω απ' την πόρτα. Κατά τα άλλα η επιθυμία και το κυνήγι του κέρδους είναι απόλυτα θεμιτά. Πως αλλιώς θα συντηρηθεί αυτό το πράγμα? Αν είναι να βάλουν κάποιοι και στην τσέπη χέστηκα, αρκεί αυτά να μην προέρχονται από τη δική μου. Εγώ να σκοτώνω την ώρα μου θέλω και να ανταλλάζω και καμιά άποψη περί κινητών, ακίνητων, αυτοκινήτων κτλ κτλ.

Αν επίσης παρατηρηθούν αλλαγές στον τρόπο διαχείρισης και το moderating τότε επίσης ροχάλα στα μούτρα κι έξω απ' την πόρτα. Ως τότε όμως γιατί να προκαταβάλουμε καταστάσεις?

up
2 users have voted.
rx8_drifter
Last seen: Πριν από 1 μήνας 2 ημέρες
Αποχώρηση Mod(s)

Τι αλλες αλαγες, απ την επαναφορα μπαναρισμενου χρηστη ως μοντ θες?
Προφανως κι ο καθενας εχει αλλες αξιες, αν εσενα δε σε χαλαει δε βλεπω γιατι να μη συνεχισεις

up
2 users have voted.
red_monster
Last seen: Πριν από 5 μήνες 2 εβδομάδες

panos2171":12e9xjta wrote:
Ναι και μια καθαρή εξήγηση.

nass":12e9xjta wrote:

Οπως καλώ και τους λοιπούς χρήστες να παραμείνουν στο 4T Forum διότι αυτό που δίνει αξία σε κάθε διαδικτυακή κοινότητα δεν είναι ούτε ο ιδιοκτήτης, ούτε το όνομα, ούτε η διαχείριση, αλλά οι χρήστες και οι απόψεις που εκφράζουν. Και, για να είμαστε μαζί τόσα χρόνια, δεν μπορεί, κάτι καλό θα κάνουμε ως χρήστες.

Εννοείται ότι το τι θα κάνουν οι λοιποί Moderators είναι δικό τους θέμα.

Κάτι παρόμοιο είπα κι εγώ και πέσαν να με φάνε μερικοί. Να δω, έχουν τα κότσια να πουν κι εδώ το ίδιο?

λες πίπες... και εδώ και στο φβ... ικανοποιήθηκες ?

up
3 users have voted.
g8777
Last seen: Πριν από 1 εβδομάδα 3 ώρες

BEAMS":3jlxp7nv wrote:
Με το καλό να ξεμπανάρετε και τον μαγνητάκια, να τον βάλετε και στην πυραμίδα για να πουλάτε στους ηλίθιους φύκια για μεταξωτά

Γεια χαρά από εμένα σε όλους πλην λαμόγιων.
Για τους πρώτους, να πω πως χάρηκα που τα είπαμε εδώ μέσα και με κάποιους γνωριστήκαμε από κοντά το οποίο το θεωρώ μεγάλο ευτύχημα.
Για τους δεύτερους, πολύ απλά άντε και γαμηθείτε ρε νούμερα.

Kοιτα να δεις που η υπογραφη σου αποκτα και σοβαροτητα συγκρινομενη με τα τελευταια μαντατα.

Που σαι BEAMS, με πολλην αγαπηνε απο τα παιδια της Lyonass:

[youtube:3jlxp7nv]lSPNQ82Sq4E[/youtube:3jlxp7nv]

Και για αυτους που το χουν ακομα απορια, καθηστε να δειτε ποιοι θα ναι οι νεοι μοντ γιατι με 2 ατομα δεν βγαινει περα...
Ή θα δειτε τα γνωστα γκανιαν ή οπως λεγανε και οι Who "here comes the new boss, same as the old"
Μην μπερδευτουνε τα παιδια μονο και αποβαλλουν τους εαυτους τους καποια στιγμη..
Και επειδη ΟΝΤΩΣ ενα φορουμ ειναι πρωτιστως τα μελη του, το μελος g8777 ριχνει εναν κουβα με παγακια πανω του και προκαλει τους νεους διαχειριστες και τα πουτανακια τους να κανουν το ιδιο....αν δεν εχουν παγακια δεν πειραζει.
Εχουμε να τους δωσουμε 2 τενεκεδια ροχαλα-ετσι, για το συμβολικο του πραγματος.

up
3 users have voted.
Χρήστος Λάππας
Last seen: Πριν από 3 μήνες 3 ημέρες

Ο Braker είναι αυτός που είχε καγκουρέψει παλιά ένα Hyundai που πετούσε νίτρα και φωτιές;

up
2 users have voted.
VolvoZeus
Last seen: Πριν από 4 μήνες 1 εβδομάδα

Παντως, επειδη ειδα καποια μελη που δειχνουν μεταμελεια, για να γινει αυτη αποδεκτη χρειαζεται selfie με αντιχειρα και δεικτη να σχηματιζουν το γραμμα L

ΥΓ: Τελικα, ειναι πολυ μικρη η Ελλαδα ρε παιδια....

up
2 users have voted.
Bayern7
Last seen: Πριν από 3 μήνες 2 εβδομάδες

VolvoZeus":251jv25v wrote:
Παντως, επειδη ειδα καποια μελη που δειχνουν μεταμελεια, για να γινει αυτη αποδεκτη χρειαζεται selfie με αντιχειρα και δεικτη να σχηματιζουν το γραμμα L

Στο μέτωπο ε;
Κάτι τέτοιο

up
2 users have voted.
x4r7s

Geo f1":2hm3790v wrote:

Έχουν πάει βότα με την SL της γνωστής κορασίδας...

up
1 user has voted.
stefan147
Last seen: Πριν από 1 εβδομάδα 2 ημέρες

g8777":20cvzq58 wrote:
Ή θα δειτε τα γνωστα γκανιαν ή οπως λεγανε και οι Who "here comes the new boss, same as the old"

Άμα quotaρεις Maiden και Who δεν μπορώ παρά να σε ακολουθήσω αβλεπί στον επόμενο διαδυκτιακό σταθμό σου!

up
2 users have voted.
mikeerfol

stefan147":36bpdkyh wrote:
g8777":36bpdkyh wrote:

Άμα quotaρεις Maiden και Who δεν μπορώ παρά να σε ακολουθήσω αβλεπί στον επόμενο διαδυκτιακό σταθμό σου!

+++

up
2 users have voted.
VolvoZeus

Bayern7":ftmxy38b wrote:
VolvoZeus":ftmxy38b wrote:

Στο μέτωπο ε;
Κάτι τέτοιο

Γι αυτο δεν θα πιασεις ποτε καριερα 6 να μπορεις να χαριζεις Ferrari... πας για μονιμο ban...ελπιζω να το εχεις καταλαβει..

up
2 users have voted.
g8777
Last seen: Πριν από 1 εβδομάδα 3 ώρες

Καθηστε εδω μωρε.
Θα παιξει πολυ εξωφυλλο και τραγουδι απο Powerslave μετα το Σ/K .

up
2 users have voted.
mikeerfol

g8777":1bztxsw2 wrote:
Καθηστε εδω μωρε.
up
2 users have voted.
VolvoZeus

g8777":tyqla0zq wrote:
Καθηστε εδω μωρε.
up
1 user has voted.
dstou
Last seen: Πριν από 2 ημέρες 2 ώρες

Quote:
από panos2171 » 21/08/14 12:33

stefan147 έγραψε:
Από εχθές δεν ήθελα να τοποθετηθώ για τις αλλαγές που συμβαίνουν γιατί δεν εμπίπτουν στο πεδίο ενδιαφερόντων μου. Ποσώς με απασχολεί ποιος είναι mod, ιδιοκτήτης, μέτοχος και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο. Καταλαβαίνω πλήρως τον προβληματισμό κάποιων παιδιών, και δη αυτών που στην ουσία εδώ και χρόνια "εργάζονταν" εθελοντικά βρισκόμενοι όλο το 24ωρο πάνω από μια οθόνη και ένα πληκτρολόγιο. Αντιλαμβάνομαι επίσης και την αηδία που εκφράζουν κάποιοι απέναντι σε πυραμίδες και λοιπές απαταιωνιές, αλλά κι αυτό είναι κάτι που μπορεί πολύ εύκολα ο καθένας να το αποκλείσει.

Από την άλλη δεν αντιλαμβάνομαι τους συναισθηματισμούς και κυρίως τη σύνδεση με το περιοδικό. Ίσως για κάποιους πολύ παλιούς αυτή η σύνδεση να υπάρχει. Για τους περισσότερους όμως με 5-7 χρόνια παρουσίας πιστεύω ότι είναι εντελώς αδιάφορη, όπως αντίστοιχα αδιάφορο και ανύπαρκτο είναι και το περιοδικό.

Προσωπικά δεν βλέπω λόγο για τους περισσοτερους να αποχωρήσουν, πλην ελαχίστων εξαιρέσεων που προανέφερα. Τι μας νοιάζει αν είναι καθυστερημένος ο SV2 ή αν έχει Ferrari ή πως την απέκτησε? ΟΚ η νέα διαχείρηση έδωσε τραγικά δείγματα κάνοντας mod ένα μπαναρισμένο με διπλοεγγραφές αλλά αν όλα τα υπόλοιπα παραμείνουν ως έχουν και ο καθένας αποκλείσει και όποιο περιεχόμενο θεωρεί προσβλητικό, γιατί να μη συνεχίσει το φόρουμ ως έχει? Κι ας βάλουν 2057985 banner της Lyoness. Στα @@ μας.

Έχεις διανοητική καθυστέρηση, είσαι τσιράκι και ρουφιάνος, είσαι ο μόνος ενεργός χρήστης που ανατίθεσαι, έχεις αναλάβει νέα καθήκοντα...

Ανατίθεσαι?
Κατά το 'είσαι αντιπρόσωπος'?

https://www.youtube.com/watch?v=9ec75jTeT74

up
1 user has voted.
Geo f1
Last seen: Πριν από 1 εβδομάδα 3 ημέρες

g8777":1ce1ty48 wrote:
Καθηστε εδω μωρε.

Metal

up
1 user has voted.
mikeerfol

Geo f1":3mg8lpgk wrote:
g8777":3mg8lpgk wrote:
Καθηστε εδω μωρε.

Metal

Μην ανησυχείς, θα βάλουμε και μουσικές που σου αρέσουν!

[spoiler:3mg8lpgk][youtube:3mg8lpgk]KMCT7DGWmXk[/youtube:3mg8lpgk][/spoiler:3mg8lpgk]

up
2 users have voted.
A-Viper7
Last seen: Πριν από 6 μήνες 4 εβδομάδες

Αηδία, μονο αυτο. Μικρές πράξεις από μικρούς ανθρώπους.

up
2 users have voted.
kouk

Εξαφανίζονται δημοσιεύσεις στο θέμα με τις πυραμίδες, ή είναι η ιδέα μου;

up
2 users have voted.
mikeerfol

kouk":25pebdlm wrote:
Εξαφανίζονται δημοσιεύσεις στο θέμα με τις πυραμίδες, ή είναι η ιδέα μου;

Έτσι φαίνεται, αλλά από ποιον;

up
1 user has voted.
kouk

Ισως κάποιος mod να μπαινει σαν κρυφός και να μην τον βλέπουμε. Αλλιώς τα σβήνουν αυτοί που τα είχαν γράψει και εφόσον δεν είχαν quote.

up
2 users have voted.

Σχεδιασμός, Ανάπτυξη και Φιλοξενία logo