Εκκλήσεις για βοήθεια!!!.....

VANGSKG
Last seen: Πριν από Ποτέ
Αναζητηση στοιχειων ταυτοτητας νεκρου θυματος τροχαιου.

12-04-2011: Δελτίο Τύπου της Γ.Α.Δ.Αττικής σχετικά με αναζήτηση στοιχείων ταυτότητας αγνώστου ατόμου θύματος τροχαίου ατυχήματος
ΓΕΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Αθήνα, 12 Απριλίου 2011

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Την 6/4/2011 ημέρα Τετάρτη και ώρα 11:00 π.μ., στη Λεωφόρο Μεσογείων 523, δήμου Αγ. Παρασκευής, παρασύρθηκε και τραυματίστηκε θανάσιμα πεζός αγνώστων στοιχείων ταυτότητας, ο οποίος μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο «ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ» στα Μελίσσια.

Ο ανωτέρω παθών είναι άνδρας ύψους 1.73 cm , με ξανθοκόκκινα αραιά μαλλιά και ανοιχτόχρωμα γκρι-μπλε μάτια και κατά το χρόνο του ατυχήματος φορούσε γκρι φόρμα παντελόνι, μπεζ μπουφάν και μαύρα υποδήματα.

Παρακαλείται όποιος γνωρίζει οτιδήποτε που μπορεί να βοηθήσει στην ανακάλυψη στοιχείων ταυτότητας του ανωτέρω νεκρού, να επικοινωνήσει τηλεφωνικά με το Τμήμα Τροχαίας Αγ. Παρασκευής στα τηλέφωνα 210-6655770 και 2106655773.

up
1 user has voted.
rallyaddicted
Αιμοδότης με 0-

Παιδιά SOS... Χρειάζομαι άμεσα αιμοδότη με ομάδα αίματος 0- (μηδέν ρέζους αρνητικό). Είναι για συγγενή πρώτου βαθμού. Βρίσκεται στην Αθήνα στο 401 Σ.Ν. Παρακαλώ επικοινωνήστε άμεσα. Δίνεται και αμοιβή.
6984736110 Νίκος

up
0 users have voted.
Billopoulos
Re: Αιμοδότης με 0-

Χωρις να ειμαι σιγουρος, δεν χρειαζεται καποιος να ειναι 0- για να δωσει για τον συγγενη σου. Αρκει να δωσει αιμα και να πει για ποιον ειναι. Τους νοιαζει νομιζω να κρατανε απλα το αποθεμα τους. Ελεγξε το αυτο γιατι ετσι θα μπορειτε να δωσετε κι εσεις υποθετω. Μακαρι να πανε ολα καλα ευχομαι.

up
0 users have voted.
blinkys

Αν μπορώ να δώσω από περιοχή εκτός Αθήνας, πες μου να πάω αύριο το πρωί. Εύχομαι με τη σειρά μου να πάνε όλα καλά.

up
0 users have voted.
nEK

Billopoulos":2p36auom wrote:
Χωρις να ειμαι σιγουρος, δεν χρειαζεται καποιος να ειναι 0- για να δωσει για τον συγγενη σου. Αρκει να δωσει αιμα και να πει για ποιον ειναι. Τους νοιαζει νομιζω να κρατανε απλα το αποθεμα τους. Ελεγξε το αυτο γιατι ετσι θα μπορειτε να δωσετε κι εσεις υποθετω. Μακαρι να πανε ολα καλα ευχομαι.

Αν δεν υπάρχει απόθεμα ομως στη συγκεκριμενη ομάδα τοτε ζητανε ακρίβως της ιδιας ομαδας, αιμα.

up
0 users have voted.
rallyaddicted

απόθεμα έχουν, αλλά δεν το δίνουν επειδή υποβλήθηκε πριν από μερικές μέρες σε by pass. και έχει αιμοραγία λόγω βλακείας των γιατρών. αλλά λόγω του ότι καταναλώσανε πολύ αίμα, τώρα μας κάνουν λαμογιές και θένε εμάς να τρέξουμε να βρούμε αίμα... στρατιωτικό νοσοκομείο σου λέει μετά...
παιδιά πρόκειται για τον παππού μου που είναι ανάπηρος πολέμου.. την ελευθερία τους την οφείλουν και σε αυτόν τον άνθρωπο και τώρα κάνουν πουστιές...
Ευχαριστώ θερμά για το ενδιαφέρον σας.... όποιος μπορεί να βοηθήσει ας μου κάνει μια αναπάντητη να επικοινωνήσω μαζί του...
ευχαριστώ και πάλι...

up
1 user has voted.
rallyaddicted
Re: Εκκλήσεις για βοήθεια!!!.....

Ένα μεγάλο και ειλικρινέστατο ευχαριστώ στον Γιάννη (blinkys) για την πολύτιμη βοήθειά του! Να 'σαι πάντα καλά φίλε μου!!!
Σε ευχαριστώ και πάλι...

up
0 users have voted.
pro_crossaro

Σε άλλο forum βρήκα αυτό. Από όσο μπορώ να καταλάβω δεν είναι ψεύτικο μνμ.

http://www.driftclub.gr/driforum/showth ... 509&page=4
http://agioritikovima.gr/2011-07-14-22- ... -thelei-ti
http://www.facebook.com/giatonNikola

up
1 user has voted.
ζωντος αντωνης
ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ ΤΡΟΧΑΙΟΥ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΠΑΥΣΕΩ

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 29/8/2012 ΚΑΤΑ ΤΙΣ 20:00 ΣΤΗΝ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΠΑΥΣΕΩΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΜΕ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΣ ΤΣΑΛΔΑΡΗ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΚΟΚΚΙΝΟ, ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (ΜΑΛΛΟΝ FORD) ΚΑΙ ΜΕ ΕΓKΑΤΕΛΕΙΨΕ. ΑΝ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ 6945482593. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

up
1 user has voted.
Geo f1
Last seen: Πριν από 1 εβδομάδα 3 ημέρες

Μια παρακληση παιδια.
Οποιος μπορει και δεν εχει προβλημα θα θελαμε να συγκεντρωθουν 2-3 φιαλες αιμα
για την γιαγια μου,που επεσε σημερα και αυριο ειναι να κανει μια επεμβαση στο κατ.
Παρολα αυτα το αιμα δεν επειγει για αυριο.Απλα θα καλυψουμε μετα.

Σε οποιοδηποτε δημοσιο νοσοκομειο μπορει να γινει η αιμοδοσια με τα κατωθι στοιχεια

Μαρια Καλαματιανου
Νοσοκομειο ΚΑΤ.

Σας ευχαριστω.

up
0 users have voted.
Drunkard

Καλημέρα σε όλους ,

Σήμερα είδα τις φωτογραφίες από την μικρή Μυρτώ , την κοπέλα που σακάτεψε ο Πακιστανός στην Πάρο και ειλικρινά συγκλονίστηκα .

http://www.protothema.gr/greece/article ... kistanou-/

Έχει δημιουργηθεί μια σελίδα ,όπου όποιος το επιθυμεί μπορεί να συνεισφέρει οικονομικά έτσι ώστε οι γονείς της να μπορέσουν να αγοράσουν ένα μηχάνημα που θα την βοηθήσει να τρέφεται και επικοινωνεί ,
είναι ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ και δεν μου πήρε πάνω από 1-2 λεπτά .

Όποιος μπορεί ας βοηθήσει με οποιοδήποτε ποσό .

Η σελίδα είναι αυτή
http://www.youcaring.com/medical-fundra ... rto/104407

up
0 users have voted.
Govus

Στις Η.Π.Α. έχει πάει το κοριτσάκι, σωστά ...;

Το απόβρασμα που το 'κανε ζει ακόμη ή έχει ψοφήσει από καρκίνο ;

up
0 users have voted.
mirage

Τα σχόλια απο κάτω....

up
0 users have voted.
Govus

Σόρυ, αλλά καμμιά φορά σιχαίνομαι πάρα πολύ ...
Και ΔΕΝ είναι θέμα εθνικότητας του δράστη κλπ. κλπ., μακρυά από μένα !

up
0 users have voted.
mirage

Govus":33bk2kum wrote:
Σόρυ, αλλά καμμιά φορά σιχαίνομαι πάρα πολύ ...
Και ΔΕΝ είναι θέμα εθνικότητας του δράστη κλπ. κλπ., μακρυά από μένα !

Δεν αναφέρομαι σε σένα αλλά στα σχόλια στο Πρώτο Θέμα συγνώμη που δεν ήμουν σαφής... Δεν διαφωνώ με το δικό σου σχόλιο αν και νομίζω είναι πολύ light και δυστυχώς δεν αλλάζει τπτ για το θύμα. Ας ελπίσουμε πως θα έχει την καλύτερη δυνατή ανάρρωση η κοπέλα...

up
0 users have voted.
GeorgT
Last seen: Πριν από 8 μήνες 1 εβδομάδα

Παντως στα θετικα οτι το πρωι που βγηκε στα περισσοτερα sites ηταν γυρω στα 6χιλ το ποσο κ αυτην την στιγμη εφτασε 21χιλ!!

up
0 users have voted.
mirage

Ναι

up
0 users have voted.
n.k.9
Last seen: Πριν από 3 μήνες 2 εβδομάδες

Ξημερώματα Παρασκευής 14/11/2014 (μάλλον κατά τις 6...), στον Χολαργό και συγκεκριμένα επί της οδού Μπουμπουλίνας, λίγο μετά την συμβολή της με την οδό Υμηττού, άγνωστο όχημα (πιθανόν Ε.Ι.Χ. αυτοκίνητο σκούρου χρώματος), έπεσε πάνω σε σταθμευμένο Peugeot Partner φίλου μου και φυσικά, την έκανε σαν κύριος. Το αποτέλεσμα είναι το Peugeot να πάει για παλιοσίδερα!!!!! Εάν κάποιος είδε ή ξέρει κάτι σχετικό, ας μου στείλει pm...
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

up
0 users have voted.
techadmin
Last seen: Πριν από 3 μήνες 1 εβδομάδα

n.k.9":nvftyxlk wrote:
Ξημερώματα Παρασκευής 14/11/2014 (μάλλον κατά τις 6...), στον Χολαργό και συγκεκριμένα επί της οδού Μπουμπουλίνας, λίγο μετά την συμβολή της με την οδό Υμηττού, άγνωστο όχημα (πιθανόν Ε.Ι.Χ. αυτοκίνητο σκούρου χρώματος), έπεσε πάνω σε σταθμευμένο Peugeot Partner φίλου μου και φυσικά, την έκανε σαν κύριος. Το αποτέλεσμα είναι το Peugeot να πάει για παλιοσίδερα!!!!! Εάν κάποιος είδε ή ξέρει κάτι σχετικό, ας μου στείλει pm...
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Το επαγγελματικο ειναι τοταλ και το αλλο εφυγε απο την σκηνη? Τανκ ηταν? Ακουγεται καπως παραξενο παντως.

up
0 users have voted.
nonos

Δλδ τι σου κανει εντυπωση αν του πηρε τη μερια του οδηγου ή του συνοδηγου σταθμευμενο και του στραβωσε πισω αξονα και τη μερια της μπροστινης αναρτησης-κρεμαγιερας στο αντιστοιχο πεζοδρομιο...? ελεος...

up
0 users have voted.

Σχεδιασμός, Ανάπτυξη και Φιλοξενία logo