ΚΑΦΕΝΕΙΟΝ "ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΠΑΝΤΟΚ"

1458 posts / 0 new
Τελευταία δημοσίευση
greo
Last seen: Πριν από Ποτέ
Re: ΚΑΦΕΝΕΙΟΝ "ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΠΑΝΤΟΚ"

Θεμιτό και λογικό, ιδιαίτερα από τη στιγμή που δεν είσαι όποιος κι όποιος. Να μου επιτρέψεις να παρατηρήσω όμως ότι κι εσύ είχες πάψει από μοντ, άρα κάτι σαπιο υπήρχε στο βασίλειο της Δανιμαρκίας από πριν.

Πάντως εδώ είμαι για τη Φ1, αν υπάρχει/υπάρξει φόρουμ (όχι σοσιαλ μυδια) να τα λέμε, σφυρίχτε το μου πληζ. Δεν έχω κανένα δέσιμο με τους 4Τ, ανέκαθεν γραμμένους τους είχα.

up
0 users have voted.
ttc

Tι σημαινουν αυτες οι αλλαγες ρε παιδια; Θα μπορουμε τωρα να αντιφεραριζουμε πιο ελευθερα; Χαχαχαχα!

up
0 users have voted.
GranTurismoOmologato

Αν υπάρχει διάσπαση και νέο forum(μακάρι) γράψτε το και εδώ να μπούμε.

up
0 users have voted.
Go_For_Pole

greo ευχαριστώ αλλά μην τρελαθούμε κιόλας, δεν είμαι σε καμία περιπτωςη κάτι σημαντικότερο απο πολλούς εδώ μέσα που σχολιάζουν άψογα :-)

Για την ιστορία του πράγματος έπαψα να είμαι mod όταν άρχισα να γράφω στο msfree, όχι γιατί κάποιος απο τους 4τ το είχε ζητήσει (το αντίθετο μάλιστα) αλλά γιατί έμενα μου φαινόταν λάθος. Βέβαια θα ήταν ψέμμα να πω ότι απο τότε δεν με είχε κουράσει η αδιαφορία της ιδιοκτησίας στα σχετικά του φόρουμ. Γιαυτο και έχω σεβασμό σε αυτούς που έμειναν mods γιατί ήταν παντελώς αχαρος ρόλος χωρίς καμία, μα καμία υποστήριξη η κάλυψη. Και ο σεβασμός ισχύει παρά το ότι πχ με τον Nass μετέπειτα διαφωνισαμε πολύ έντονα σε κάποια θέματα. Credit where due. Πραγματικά η τωρινή συμπεριφορά απέναντι τους ειναι το κάτι άλλο ομως κατα τη γνώμη μου το θέμα έμμεσα αγγίζει όλους τους χρήστες απο τη στιγμή που 1ον διαχειριστης δεδομένων τους ειναι κάποιος που, ας το πούμε ευγενικά, δεν έχει την καλύτερη εξωθεν μαρτυρία για να του εμπιστευτεί κανείς ένα τέτοιο φορτίο και 2ον δεν υπήρχε η στοιχειώδης πρόβλεψη για την επόμενη μέρα αν τυχόν αυτή η επιλογή δημιουργούσε αντιδράσεις. Οκ σε αυτή την ενότητα δεν έχουμε δει παρατράγουδα αλλά κάποιες άλλες έχουν ήδη βυθιστεί στο χάος και αυτό δείχνει απίστευτη έλλειψη σεβασμού ως προς το σύνολο των χρηστών. Τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ.

up
0 users have voted.
EDDIE_147
Last seen: Πριν από 3 μήνες 2 ημέρες

Η φώτο τραβήχτηκε αρχές του 2010...

Ομολογώ δεν το ήξερα.
Παίρνω πίσω όσα έχω πει για Alonso...

up
0 users have voted.
Άμπαλος

Πλάκα-πλάκα ψιλοκαρμπόν οι καριέρες τους.

up
0 users have voted.
fire bro

[youtube:3o631zec]watch?v=n6RoOwSKI7M[/youtube:3o631zec]

up
0 users have voted.

Σχεδιασμός, Ανάπτυξη και Φιλοξενία logo