ΧΑΙΡΟΜΑΙ(πρώην ΛΥΠΑΜΑΙ!)

Dimitris Mpistiolis
Last seen: Πριν από Ποτέ
hmm..

ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..

http://www.youtube.com/watch?v=w5QmWspwWdg

up
0 users have voted.
taurus
Last seen: Πριν από 7 μήνες 1 εβδομάδα
Όπως υποσχέθηκα και εγώ...

Όπως υποσχέθηκα και εγώ...

up
0 users have voted.
SAXOstudent
Αυτά είναι...

Αυτά είναι...

Σπύρο (Πούντο) ακόμα τα αυτοκόλλητα από την Ανάβαση Ομαλού έχεις
φίλε?

up
0 users have voted.
kacey
BTW

BTW

Aυτος που εδινε εισοδο στην πιστα στα αυτοκινητα, με την κιτρινη σημαια και την ασημογκρι μπλουζα στις φωτο, ειμαι εγω.

Τωρα με γνωρισατε κιολας

up
0 users have voted.
sp0+
SAXOstudent":2f2ffq9h wrote

SAXOstudent":2f2ffq9h wrote:
Αυτά είναι...

Σπύρο (Πούντο) ακόμα τα αυτοκόλλητα από την Ανάβαση Ομαλού έχεις
φίλε?

ΝΑΙ....

1. Γιατί περάσαμε πολύ ωραία και γράψαμε καλούς χρόνους..
2. Γιατί λόγω αποχής, ήταν ο τελευταίος αγώνας που έκανα πέρσι....

up
0 users have voted.
Jimmy_Caesar
Και ο Σπύρος για άλλη μια

Και ο Σπύρος για άλλη μια χρονιά μαζί μας, όπως πάντα χαμογελαστός

up
0 users have voted.
sp0+
(Δεν υπάρχει θέμα)
up
0 users have voted.
InsaneDriver
Last seen: Πριν από 2 ώρες 51 λεπτά
kacey":29jkyraw wrote:BTW

kacey":29jkyraw wrote:
BTW

Aυτος που εδινε εισοδο στην πιστα στα αυτοκινητα, με την κιτρινη σημαια και την ασημογκρι μπλουζα στις φωτο, ειμαι εγω.

Τωρα με γνωρισατε κιολας

Χεστήκαμε για τη μουτσούνα σου, παλιοκουλάδι...

up
0 users have voted.
SAXOstudent
sp0+":2srdv2dn wrote:ΝΑΙ....

sp0+":2srdv2dn wrote:
ΝΑΙ....

1. Γιατί περάσαμε πολύ ωραία και γράψαμε καλούς χρόνους..
2. Γιατί λόγω αποχής, ήταν ο τελευταίος αγώνας που έκανα πέρσι....

Όποτε θες πάρε ένα τηλ όταν θα μπαίνεις στο καράβι και έλα να λιώσουμε...
και να ξανασπάσουν τα χρονόμετρα

up
0 users have voted.
Jimmy_Caesar
Διάβασα τα posts των χρηστών

Διάβασα τα posts των χρηστών MAD-MAX-13 και InsaneDriver που αναφέρθηκαν σε δηλώσεις του εκφωνητή, σχολιάζοντας ότι:
"χρησιμοποιηθηκε υβρεολογιο"
"υπηρξαν δειγματα μικροπρεπειας"
"το επιπεδο δειχνεται με πραξεις και οχι με λογια"
"οταν προσβαλεις καποιον ο οποιος ειναι παρον του δινεις το δικαιωμα του αντιλογου αλλιως εισαι αχαρακτηριστος"
"η εκδηλωση ηταν για τα παιδια και οχι για να βγαλουμε τα απο8ημενα μας"
"μερικοί δείχνουν το αληθινό τους πρόσωπο και την μικροπρέπειά τους χρησιμοποιόντας μια τέτοια μέρα που είναι αφιερομενη στα παιδιά, για να προβάλουν τις προσωπικές τους φιλοδοξίες(μια ζωή τις είχαν άλλωστε), αντιπάθιες κτλπ"

Επειδή "τυχαία" αναφέρονται στο πρόσωπό μου, θα ήθελα να παραθέσω απομαγνητοφωνημένο, λέξη προς λέξη, το σημείο που αναφέρονται. Θα ήθελα να υπενθυμίσω ότι αφορά στη Φιλανθρωπική Εκδήλωση του TARMAC που έγινε την Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2007.

Quote:
Κάποιος, κάπου, έγραψε σε κάποιο forum, προσπαθώνας να μας μεμφθεί, να μας κοροϊδέψει, δεν ξέρω, έγραψε ότι του χρόνου να το κάνουμε σε κάποια πίστα για τηλεκατευθυνόμενα.
Είμαι σίγουρος λοιπόν ότι όταν έχουμε τη θέληση, θα το κάνουμε και σε πίστα για τηλεκατευθυνόμενα, και οι οδηγοί οι ίδιοι με τα αυτοκίνητά τους τα αγωνιστικά θα έρθουν να τα βάλουν μέσα στην πίστα για τα τηλεκατευθυνόμενα.
Ναι, όταν θέλουμε θα το κάνουμε κι αυτό.

Το video της Φιλανθρωπικής Εκδήλωσης με το σημείο αυτό είναι διαθέσιμο σε όποιον αρμόδιο ενδιαφέρεται...

Οι εντυπώσεις μένουν, και επειδή όσο και αν προσπάθησα, μόλις πήρα στα χέρια μου την κασέτα, δεν κατάφερα να βρώ κάτι που ίσως εκ παραδρομής να είπα και ήταν επιλήψιμο, ήθελα να γράψω ότι:
Οπως διαπιστώνετε, δεν υπήρχε καμία προσβολή, κανένα υβρεολόγιο, καμία μικροπρέπεια, κανένα απωθημένο ή αντιπάθεια, και φυσικά, αν η φιλοδοξία μας είναι να διοργανώνουμε Φιλανθρωπικές Εκδηλώσεις και εκδηλώσεις ειδικές για να φέρνουμε τον κόσμο στην πίστα, τότε πραγματικά το επίπεδο δείχνεται με πράξεις.

Επιτέλους, ας σταματήσουν οι παραπάνω χρήστες, που -συμπτωματικά- ανήκουν στο TFRC, να μας ρίχνουν λάσπη και να μας διαβάλλουν.

up
0 users have voted.
kouk
Θα παρακαλέσω, οι όποιες

Θα παρακαλέσω, οι όποιες αντιθέσεις, που δεν αφορούν αυτόν τον χώρο, να μείνουν εκτός.

up
0 users have voted.
MAD-MAX-13
MAD-MAX-13":4kgz65he wrote

MAD-MAX-13":4kgz65he wrote:
για να ξεφτυλισεις καποιον πρεπει πρωτα να ανεβεις στο επιπεδο του.-

συγχαρητηρια για την εκδηλωση και για οσους κοπιασαν

προσωπικη γνωμη κακως σε μια τετοια εκδηλωση εγινε αναφορα σε πραγματα που δεν εχουν σχεση με την φιλανθρωπικη εκδηλωση
κακως που χρησιμοποιηθηκε υβρεολογιο
κακως που υπηρξαν δειγματα μικροπρεπειας
στο κατω κατω της γραφης το τι ειπε καποιος καποτε σε αυτο το φορουμ δεν νομιζω οτι ενδιαφερει το 95% των παρευβρισκομενων στην εκδηλωση που κοιταγαν με απορια τον εκφωνητη μιας και δεν ειχαν ιδεα που αναφεροταν

βεβαια το επιπεδο δειχνεται με πραξεις και οχι με λογια...

ειδικα οταν προσβαλεις καποιον ο οποιος ειναι παρον του δινεις το δικαιωμα του αντιλογου αλλιως εισαι αχαρακτηριστος...

η εκδηλωση ηταν για τα παιδια και οχι για να βγαλουμε τα απο8ημενα μας...

ειδικη πρωταθληματικου αγωνα (παλλαδιο) στον καρτοδρομο (το γνωριζω απο πρωτο χερι)....αυτο το ειπατε με καμαρι και θαυμασμο...μπραβο και εις ανωτερα....
παρακαλω μην πει κανεις ποιος εισαι εσυ που 8α κρινεις ενα τοσο καταξιωμενο οδηγο αγωνων...μπορει σαν οδηγος να ειναι καταξιωμενος αλλα η υβριστικη μικροπρεπης συμπεριφορα του χαλασε στα ματια μου την εικονα του...ειδικα οταν ασχολη8ηκε στο λογο του με αυτο το 8εμα και οχι με την εκδηλωση αυτου κα8ε αυτου...

χαιρομαι που κανεις δεν απαντησε στα ακυρα-ασχετα με την εκδηλωση σχολια φανερονοντας εμπρακτα το επιπεδο.-

η γνωμη καποιου που δεν εμπλεκεται που8ενα....

Μηπως ο συνομιλητης σου Κ. ΙΑΒΕΡΗΣ δεν ειπε για βλακες...?
μηπως η ολη σου αναφορα στο τι εγραψε καποτε ενα και μονο ατομο σε ενα forum δεν εχει να κανει τιποτα με την ολη φιλανθρωπικη εκδηλωση?
μηπως το μιδιαμα και το ειρωνικο γελιο που ειχες με τον συνομιλητη σου πριν και μετα την εκφωνηση των λογων σας δεν φανερωνει κατι το προγραμματισμενο , ειρωνεια, μικροπρεπεια..?

δεν 8α πω περισσοτερα απλα 8α σου θυμησω 2 πραγματα...

1.οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται...(αυτο παει στο γεγονος οτι πηρες προσωπικα τα οσα εγραψα παρολο που στο πλευρο σου κατα την διαρκεια του λογου σου δεν ησουνα μονος και παρολο που συντομο ''λογο'' εβγαλε και ο συνομιλιτης σου κ. ΙΑΒΕΡΗΣ...και παρολο που που8ενα δεν εγραψα οτι αναφερομαι σε δηλωσεις του εκφωνητη....

ειπαμε ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΥΓΑ ΑΣΤΗΝ ΦΕΡΕΙ ΠΙΣΩ .....

2.μην ξεχνας οτι οσοι σε εχουμε ζησει (και ειμαστε πολλοι) σε ξερουμε πολυ καλα..τοσο το υφος οσο και το στυλ-τροπο προσεγγισης θεματων και εντυπωσεων...

τους μονους που μπορεις να εντυπωσιασεις-αποσυντονησεις-παραμυθιασεις ειναι εκεινους που δεν σε εχουν ζησει οπως εμεις

και για να κλεισω...
εγραψες"Επιτέλους, ας σταματήσουν οι παραπάνω χρήστες, που -συμπτωματικά- ανήκουν στο TFRC, να μας ρίχνουν λάσπη και να μας διαβάλλουν"
και σε ρωταω ...απο ποτε η αποτυπωση της αληθειας λεγεται λασπολογια και διαβολλη?
επισης Δημητρη για σκεψου μηπως οντως κατι δεν εκανες καλα γιατι τοτε δεν 8α σχολιαζε κανεις αρνητικα αυτες τις δηλωσεις που ακουστηκαν απο τα ατομα που πηραν το λογο με το μικροφωνο...
τα αρνητικα σχολια για να σε προλαβω δεν ακουστηκαν απο TFRC αλλα απο παρεβρισκομενους αλλα και ατομα της οργανωσης...

τα παραπανω ειναι απαντηση στην λασπολογια του χρηστη JIMMY CAESAR ο οποιος επιτειθεται σε προσωπικο επιπεδο με ανακριβειες. για δημιουργια εντυπωσεων...

up
0 users have voted.
kouk
Αν συνεχίσετε, το θέμα θα

Αν συνεχίσετε, το θέμα θα κλειδωθεί!

up
0 users have voted.
Wagner669
Last seen: Πριν από 1 μήνας 6 ημέρες
Re: ..

Dimitris Mpistiolis":2fwc8un1 wrote:
O ΙΑΒΕΡΗΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩΣΕ ΤΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΑΡΜΟΥΣΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Η ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΗΤΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΙΝ CAR ΠΛΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ CORVETE.
ΚΛΕΙΝΩΝΤΑΣ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΜΕ ΠΟΛΟΥΣ ΑΠΟΔΕΚΤΕΣ.
ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΙΟΣ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕ ΚΑΙ ΚΑΠΙΟΥΣ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ

Ο Ιαβερης ηταν ο πλεον ΑΝΑΡΜΟΔΙΟΣ στο να δωσει απαντησεις.
Οτι σχολιο εκανα στο 4ΤΦ το εκανα επιδει δεν ηξερα τα προβληματα που αντιμετωπισε ο Jimmy_Ceasar.
Συγκεκριμενα οι υπευθυνοι, τον πηγαιναν απο Δευτερα σε Δευτερα....
Οταν σε κουβεντα με καποια παιδια εξεφρασα την γνωμη μου και με ενημερωσαν οτι ηταν λαθος και γιατι ηταν λαθος, αλλαξα γνωμη.

Οταν δε ηρθα στην εκδηλωση και συναντησα τον Jimmy_Ceasar και του
ειπα πριν την αρχη της εκδηλωσης πως ειμαι προθυμος να προσφερω την
οποια βοηθεια μου -ως ενδειξη μετανοιας και φιλικης παραδωχης οτι ...ναι ρε φιλε...εκανα μαλακια- αυτος εφυγε και 5 λεπτα αργοτερα αναφερθηκε δημοσια στα γραφομενα μου, με αποτελεσμα να ρηξει το επιπεδο του και ο κυριος Ιαβερης και να λεει περι εκδηλωσεων σε πιστες για σκακι....

up
0 users have voted.
Wagner669
MAD-MAX-13":2xj8b3ut wrote

MAD-MAX-13":2xj8b3ut wrote:
για να ξεφτυλισεις καποιον πρεπει πρωτα να ανεβεις στο επιπεδο του.-

συγχαρητηρια για την εκδηλωση και για οσους κοπιασαν

προσωπικη γνωμη κακως σε μια τετοια εκδηλωση εγινε αναφορα σε πραγματα που δεν εχουν σχεση με την φιλανθρωπικη εκδηλωση
κακως που χρησιμοποιηθηκε υβρεολογιο
κακως που υπηρξαν δειγματα μικροπρεπειας
στο κατω κατω της γραφης το τι ειπε καποιος καποτε σε αυτο το φορουμ δεν νομιζω οτι ενδιαφερει το 95% των παρευβρισκομενων στην εκδηλωση που κοιταγαν με απορια τον εκφωνητη μιας και δεν ειχαν ιδεα που αναφεροταν

βεβαια το επιπεδο δειχνεται με πραξεις και οχι με λογια...

ειδικα οταν προσβαλεις καποιον ο οποιος ειναι παρον του δινεις το δικαιωμα του αντιλογου αλλιως εισαι αχαρακτηριστος...

η εκδηλωση ηταν για τα παιδια και οχι για να βγαλουμε τα απο8ημενα μας...

ειδικη πρωταθληματικου αγωνα (παλλαδιο) στον καρτοδρομο (το γνωριζω απο πρωτο χερι)....αυτο το ειπατε με καμαρι και θαυμασμο...μπραβο και εις ανωτερα....
παρακαλω μην πει κανεις ποιος εισαι εσυ που 8α κρινεις ενα τοσο καταξιωμενο οδηγο αγωνων...μπορει σαν οδηγος να ειναι καταξιωμενος αλλα η υβριστικη μικροπρεπης συμπεριφορα του χαλασε στα ματια μου την εικονα του...ειδικα οταν ασχολη8ηκε στο λογο του με αυτο το 8εμα και οχι με την εκδηλωση αυτου κα8ε αυτου...

χαιρομαι που κανεις δεν απαντησε στα ακυρα-ασχετα με την εκδηλωση σχολια φανερονοντας εμπρακτα το επιπεδο.-

η γνωμη καποιου που δεν εμπλεκεται που8ενα....

Αντιλογος, σε τετοια εκδηλωση....
Οχι, με τιποτα.
Δεν πηγα εκει για να βρησω, αλλα για να υποστιρηξω τον θεσμο και οτι αυτος αντιπροσωπευει για μενα.

up
0 users have voted.
Jimmy_Caesar
Αλέξανδρε,

Αλέξανδρε,
Δεν αναφέρθηκα σε σένα, αλλά σε αυτά που γράφτηκαν και μόνο, χωρίς να τα προσωποποιήσω, για να τονίσω ότι άμα θέλουμε πραγματικά να κάνουμε κάτι, ιδιαίτερα όταν έχει Φιλανθρωπικό χαρακτήρα και αξία, μπορούμε να το κάνουμε όσο δύσκολο και αν είναι.
Αυτό έχει σημασία.
Από την άλλη δεν έχει σημασία αν τα έγραψες εσύ αυτά, ειδικά από την ώρα που όντως ήρθες και προσέφερες τον εαυτό σου για βοήθεια, κάτι που σε τιμά και με/μας ευχαριστεί ιδιαίτερα.
Και αυτό που έκανες έχει σημασία και μπράβο σου!
Με τον ίδιο τρόπο όποιος συμμετέχει σε τέτοια εκδήλωση, παρευρισκόμενοι, οδηγοί, (άντε και οι διοργανωτές ) νομίζω ότι αξίζουν τα εύσημα και το χειροκρότημα όλων, όπως και έγινε άλλωστε.

up
0 users have voted.
Wagner669
Jimmy_Caesar":1f9lke33 wrote

Jimmy_Caesar":1f9lke33 wrote:
Αλέξανδρε,
Δεν αναφέρθηκα σε σένα, αλλά σε αυτά που γράφτηκαν και μόνο, χωρίς να τα προσωποποιήσω, για να τονίσω ότι άμα θέλουμε πραγματικά να κάνουμε κάτι, ιδιαίτερα όταν έχει Φιλανθρωπικό χαρακτήρα και αξία, μπορούμε να το κάνουμε όσο δύσκολο και αν είναι.
Αυτό έχει σημασία.
Από την άλλη δεν έχει σημασία αν τα έγραψες εσύ αυτά, ειδικά από την ώρα που όντως ήρθες και προσέφερες τον εαυτό σου για βοήθεια, κάτι που σε τιμά και με/μας ευχαριστεί ιδιαίτερα.
Και αυτό που έκανες έχει σημασία και μπράβο σου!
Με τον ίδιο τρόπο όποιος συμμετέχει σε τέτοια εκδήλωση, παρευρισκόμενοι, οδηγοί, (άντε και οι διοργανωτές ) νομίζω ότι αξίζουν τα εύσημα και το χειροκρότημα όλων, όπως και έγινε άλλωστε.

Εγω ξερω οτι ενας καλος ανθρωπος πριν πολλα χρονια ειχε την ιδεα
να μαζευτουν κατι αλυτες/κοντρακιδες να παρουν παιχνιδια και να
τα μοιρασουν σε κατι φτωχογειτονιες.
Εγω αυτο υποστηριζω, αυτο εχω στο νου μου και αυτο θα υποστηριζω.
Το ολο θεμα με την παρεξηγιση, για μενα, ελειξε την Κυριακη της εκδηλωσης.
Εδω αναφερθηκα μονο και μονο για το "γαμοτο".
Αλλο ηθελα να πω, αλλο ειπα, αλλο καταλαβαν.
C est la vie...

up
0 users have voted.
syele
Ρε παιδιά, τί είναι αυτό που

Ρε παιδιά, τί είναι αυτό που δεν καταλαβαίνετε στις 2 παραπάνω παραινέσεις του moderator;

Σταματήστε το σας παρακαλώ. Είναι κρίμα...

up
0 users have voted.
InsaneDriver
Last seen: Πριν από 2 ώρες 51 λεπτά
Ήθελα να γράψω πολλά, αλλά

Ήθελα να γράψω πολλά, αλλά τέλος πάντων. Δεν θα δώσω μεγαλύτερη συνέχεια σεβόμενος τις παραινέσεις. Απλά κάποια πράγματα καλό είναι να μπαίνουν στη θέση τους και θα πω κάτι τελευταίο.
Είπε μια πατάτα ο Wagneer πάνω στην χαλαρότητα της συζήτησης και τον διορθώσαμε όλοι. Μην το συνεχίζουμε λοιπόν επειδή μας βολεύει.

Jimmy σταμάτα επιτέλους να χρησιμοποιείς για διαφήμιση του εαυτού σου το TFRC. Δεν μίλησε κανένας με ταμπέλες Tarmac ή Tfrc από την αρχή. Όσα ελέχθησαν ήταν προσωπικά.

Αυτά από μένα.

up
0 users have voted.

Σχεδιασμός, Ανάπτυξη και Φιλοξενία logo